X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Klimatyzatory i nagrzewnice - zamów pogodę na jutro

klimatyzator
Przeciętny człowiek słabo orientuje się w urządzeniach zmieniających parametry powietrza w mieszkaniach, domach czy biurach. Dopiero gdy zbyt wysokie lub niskie temperatury dadzą mu w kość, pojawia się potrzeba nabycia fachowego sprzętu, który ma pomóc mu przetrwać upalne lato lub mroźną zimę.


Często takiego zakupu dokonujemy pod wpływem chwili, nie mając czasu na zapoznanie się dokładną ofertą. Kupujemy wtedy pierwsze lepsze urządzenie w zwykłym sklepie ogólnobranżowym, gdzie promocyjna cena niestety nie idzie w parze z dobrą jakością towaru.

Żeby dać ludziom możliwość szerokiego wyboru sprzętu najbliższego ich wymaganiom, najlepszej jakości i w przystępnej cenie, firma KLIMA-TOP stworzyła specjalistyczny sklep internetowy oferujący klientom detalicznym i hurtowym wysokiej klasy produkty z zakresu klimatyzacji, ogrzewania, osuszania, nawilżania i oczyszczania powietrza.

Klimatop.pl to sklep, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na stronie znajdziemy mnóstwo podzielonych tematycznie produktów, z dokładnym opisem działania oraz zdjęciem. Asortyment jest często aktualizowany, dzięki czemu szybko możemy zapoznać się z najnowszymi produktami. Oferta sklepu obejmuje tylko sprawdzone marki, a na każdy towar dostajemy oryginalną gwarancję - zobacz atrakcyjną ofertę na klimatyzatory ścienne z montażem.Niezwykle szybka realizacja zamówień – do 24 godzin oraz częste promocje cenowe to z pewnością ogromny atut tego sklepu internetowego. Sklep dokładnie informuje klienta o statusie zamówienia od momentu zgłoszenia zapotrzebowania na towar do jego wysyłki.

Oprócz bogatej oferty (klimatyzatory, nagrzewnice, piecyki, oczyszczacze powietrza) Klimatop.pl dysponuje wykwalifikowaną kadrą chętną do pomocy nawet po godzinach pracy sklepu. Pod zamieszczonymi numerami telefonów i komunikatorów, uzyskamy szybko niezbędną informację zarówno przed złożeniem zamówienia jak i po zakupie sprzętu. Pracownicy Klimatop.pl pomogą nam dokonać właściwego wyboru, wytłumaczyć sposób działania urządzeń oraz ich montażu. Żadne pytanie klienta nie pozostanie bez odpowiedzi.

Jeśli zatem chcesz "zamówić pogodę na jutro" wejdź na www.klimatop.pl i sprawdź ofertę na klimatyzatory, nagrzewnice powietrza oraz wiele innych produktów
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Instalacje HVAC
2009-07-15 13:24:33
Tagi do artykułu: KLIMA-TOP | klimatyzatory ścienne z montażem | klimatyzatory | nagrzewnice | piecyki | oczyszczacze powietrza
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
Wilgoć na ścianie

Osuszacze powietrza

Problemem często pojawiającym się w domu jest zbyt duża wilgoć. Skutkami nadmiernej wilgoci są grzyby, drobnoustroje, złe samopoczucie, a nawet poważne choroby. Jeżeli wilgoć pojawia się okresowo, wystarczy intensywnie wietrzyć i ogrzewać mieszkanie. Jeśli jednak wilgoć jest dość duża, aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji, warto zaopatrzyć się w odwilżacz powietrza, zwany inaczej osuszaczem.
nagrzewnica gazowa

Nagrzewnice elektryczne i gazowe – specyfikacja

Nagrzewnice powietrza wykorzystuje się do ogrzewania obiektów produkcyjnych, magazynowych, gospodarczych oraz wnętrz jesienią i zimą. Na rynku istnieje wiele urządzeń tego typu, które różnią się między sobą mocą grzewczą i metodą zasilania. Czym kierować się przy wyborze nagrzewnicy?
Wentylator marki First Austria

Jaki wentylator do domu i biura?

Wentylator wciąż kojarzy się z tradycyjnym urządzeniem, w którym kilkuramienne śmigło napędzane jest przez wirnik. Dzięki niemu powietrze rozpędza się i oziębia dając w efekcie przyjemny podmuch, chłód i ulgę w upalne dni.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Oczyszczacz powietrza dla alergików

kobieta
Problemy z oddychaniem, duszności, uciążliwy katar - to tylko niektóre z dolegliwości, z którymi na co dzień borykają się alergicy. Dlatego warto zadbać, aby substancji wywołujących reakcje alergiczne było w najbliższym otoczeniu jak najmniej. Tu z pomocą przychodzi nowoczesna technologia.

Czy wiesz, czym oddychasz?

oczyszczacz powietrza
Rzeczywisty skład powietrza jest bogatszy o elementy wytworzone przez człowieka. Naskórek, włosy, włókna ubrań, tekstylia z mebli i ścian, okruszki z pieczywa, ziemia, pleśń, roztocza, bakterie - to zaledwie krótkie streszczenie tego, co z każdym oddechem trafia do naszych płuc.

Grypa w biurze – jak walczyć z zagrożeniem?

Grypa w biurze
Według badań ponad połowa pracowników przychodzi do pracy nawet wtedy, kiedy ma objawy infekcji wirusowych lub bakteryjnych. Takie bohaterstwo negatywnie odbija się na wydajności, wizerunku, a nawet wyniku finansowym firmy. Rozwiązaniem może być instalacja w biurze oczyszczacza powietrza z filtrem likwidującym zarazki.

Chłodny powiew w gorące dni

Klimatyzator
Jeszcze kilka lat temu klimatyzatory były urządzeniami luksusowymi i rzadko spotykanymi. Obecnie coraz częściej są elementem wyposażenia naszych biur, domów i mieszkań. W znaczący sposób ułatwiają nam funkcjonowanie w gorące, letnie dni.