X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Meble łazienkowe inspirowane naturą

ceramika łazienkowa
Łazienka to często jedyne miejsce w domu, w którym mamy chwilę tylko dla siebie. Jest to przestrzeń, która ma być nie tylko funkcjonalna, ale także powinna służyć wypoczynkowi. A podobno najlepszy relaks to ten na łonie natury.

Projektując kolekcję mebli łazienkowych Nive Eco, Grupa Armatura wyszła naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy w łazience szukają ciepłej i przytulnej atmosfery. Zestaw wykonano z płyty wiórowej, z charakterystyczną delikatną fakturą, inspirowane naturalnym drewnem orzechowym, dzięki której przełamujemy stereotypowy obraz zimnej łazienki w szpitalnym stylu. Jednocześnie zastosowane materiały i impregnaty sprawiają, że meble bardzo dobrze znoszą wyższy niż w pozostałych pomieszczeniach poziom wilgoci. Do drewnopodobnych frontów i korpusów dobrano chromowane uchwyty oraz utrzymane w podobnym stylu nóżki, które nadają kolekcji nowoczesnego i eleganckiego charakteru. Meble dobrze komponują się zarówno z utrzymaną w kolorach ziemi glazurą lub gresem, jak i z modnym w ostatnim czasie kamieniem naturalnym.


meble łazienkowe
W składzie zestawu można znaleźć szafkę pod umywalkę, słupek niski i wysoki oraz szafkę wiszącą. Zastosowanie rozwiązania umożliwiają pełen wysuw szuflad.
Uzupełnieniem kolekcji jest zestaw ceramiki łazienkowej o tej samej nazwie. Charakteryzują go harmonijne kształty oraz delikatne linie. Co ważne, w jej ramach, Grupa Armatura oferuje szeroki wybór elementów – umywalki w trzech szerokościach, miskę wiszącą z zestawem podtynkowym lub klasyczne kompaktowe WC oraz bidet. Z całą linią produktów Nive idealnie współgrają utrzymane w prostym, nowoczesnym stylu baterie z serii Kwarc.

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Łazienkowe
2013-11-20 11:43:34
Tagi do artykułu: meble łazienkowe | armatura | łazienki | umywalki
 
Powiązane galerie:
Galeria Łazienki Łazienki Galeria Umywalki Umywalki    
 
    Najlepsze projekty domów