X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Stwórz własny komplet wypoczynkowy

Niegdyś meblami wyznaczaliśmy granice stref w mieszkaniu. Dziś to one dostosowują się do zmieniających się potrzeb użytkowników. Takie cechy posiadają modne i ergonomiczne meble wypoczynkowe o niezwykle energetyzujących kolorach z serii Cube.

salon
Lekkie i praktyczne meble to odpowiedź na przytłaczające, zwaliste formy wyposażenia wnętrz, które już dawno znudziły się projektantom. Obecnie to funkcjonalne moduły, które można przestawiać w zależności do potrzeb - tak, jak w serii Cube od Agata Meble, są najchętniej wykorzystywane do kreowania praktycznych i ultranowoczesnych aranżacji. Seria składa się z elementów, które można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc system wypoczynkowy dostosowany do indywidualnych potrzeb. Konfigurację puf i oparć można zmienić w każdej chwili. Narożnik, na którym utniemy sobie popołudniową drzemkę w kilka chwil może zmienić się w pufy idealne do usadzenia gości, a za moment stać się dużym, wygodnym łóżkiem.


salonNiewielkie, dwupokojowe mieszkania, które są obecnie najpopularniejszym produktem na rynku nieruchomości, wymagają odpowiedniego podejścia w kwestii aranżacji wnętrz. Ich wystrój powinien być funkcjonalny, a zarazem elegancki i modny. Modułowa budowa Cube pozwala na rozbudowywanie zestawu wypoczynkowego w zależności od potrzeb czy wymianę pojedynczych elementów. System składa się z megapuf, oparć i poduszek o różnych wymiarach i kolorach, a poszczególne elementy sprzedawane są oddzielnie. Dodatkowo, dzięki modułowej budowie dobranie sofy do pokoju o bardzo nietypowych wymiarach staje się niezwykle proste. Kolekcja Cube to także doskonały pomysł na urządzenie wnętrz o zmiennych funkcjach. Przy pomocy mobilnych elementów można łatwo modelować przestrzeń tak jak układankę z klocków lego. Z pewnością meble te doskonale sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach, zarówno w salonie, jak i pokoju nastolatka.

Zestawy dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej, która obejmuje zarówno nasycone, soczyste barwy, jak i wyciszone biele czy szarości.
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Do salonu
2013-07-17 13:04:11
Tagi do artykułu: meble | Agata Meble | Pufy | poduszki | sofy
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
Dom wśród malin

Projekty domów dwurodzinnych

Domy dwurodzinne, nazywane także domami dwulokalowymi, to przeważnie budynki mieszkalne, piętrowe, z dwoma mieszkaniami, do których prowadzą osobne wejścia, albo bliźniaki. Zgodnie z przepisami, tego typu budownictwo, zalicza się do zabudowy jednorodzinnej.
dom jednorodzinny

Domy z wizją

Budowa domu to prawdopodobnie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Czasami planowaniu inwestycji towarzyszą wyobrażenia i marzenia wymagające niestandardowych rozwiązań technologicznych. Niektórzy realizują swoje pomysły. Tak właśnie powstają inwestycje budowlane znacznie odbiegające od codziennych standardów, określane jako: „domy dla odważnych” bądź „domy z wizją”...
makieta

Urbanistyka

Pojęcie urbanistyki wywodzi się z języka łacińskiego. Słowo „urbs” oznacza miasto. Na przełomie XIX i XX w zyskało największą popularność. Sama urbanistyka to nauka badająca struktury miejskie i zmiany jakie w niej zachodzą...
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Skandynawski design ujmujący prostotą

meble
Dawka nowoczesnego, skandynawskiego designu, industrialne inspiracje, a jednocześnie bezpośrednie nawiązania do natury, ujmująca prostota oraz uniwersalna kolorystyka.

Elegancki styl kolonialny

salon
Styl kolonialny łączy w sobie europejską klasykę i prostotę z afrykańską energią i azjatyckim szaleństwem kolorów. Prawodawcami tego eklektycznego połączenia mebli i materiałów z różnych kontynentów są założyciele brytyjskich kolonii w Afryce i Azji z XIX wieku. Kontynuując ich dzieło nadal ulegamy urokowi eleganckich wnętrz, pełnych masywnych mebli i dodatków z epoki wiktoriańskiej, przełamanych dzikością wpływów orientalnych.

Nowy rok – nowe wnętrza

salon
Jak co roku od stycznia wielu z nas tworzy listy noworocznych postanowień. Obiecujemy sobie, że będziemy mniej pracować, zdrowiej się odżywiać i spędzać więcej czasu z bliskimi. A gdyby do tej listy dodać jeszcze zmiany w miejscu, gdzie będziemy spędzać ten czas? Czy tek trudno wprowadzić je w życie?

Wyspa relaksu pełna elegancji

meble wypoczynkowe
Kwintesencja relaksu w otoczeniu nienachlanej elegancji – to główne cechy zestawu wypoczynkowego MIAMI, nowej propozycji Fabryki Mebli Gawin. MIAMI to centrum salonu – tworzy pełną subtelnego luksusu wyspę, która, niczym oaza odprężenia, zapewni wygodę nie tylko łaknącym oddechu domownikom, lecz i spragnionym estetycznych doznań gościom.