projekty domów

Jadalnia po włosku

fotel
Mogłoby się wydawać, że w tak podstawowej dziedzinie jak meble do jadalni, trudno już wymyślić cokolwiek nowego. Stoły i krzesła są z nami od wieków i często nawet nie zauważamy ich w domowych wnętrzach. Najnowsza kolekcja mebli Infiniti Design, która tuż po premierze na targach w Mediolanie zawitała do Polski, zdecydowanie zrywa z utartymi schematami.


Salone Internazionale del Mobile to jedna z większych imprez w branży designerskiej na świecie. Podczas tegorocznej edycji, która miała miejsce w kwietniu tego roku, włoska firma Infiniti Design, w najnowszej kolekcji stołów, foteli i krzeseł, zaprezentowała nowe podejście do projektowania mebli. Tuż po premierze w Mediolanie nowości tej marki trafiły do warszawskiego concept store’u Le Pukka.

stół z krzesłami
krzesła
Najnowsza kolekcja Infiniti Design to niecodzienne połączenie faktur, materiałów i kształtów. Znajdziemy w niej między innymi ażurowe, kolorowe krzesła z tworzywa sztucznego, tapicerowane wysokie fotele z podnóżkami, krzesła drewniane oraz minimalistyczne stoły do jadalni. Odważne połączenia połączenie tradycyjnych surowców takich jak drewno z nowoczesnymi materiałami syntetycznymi oraz polerowanej stali z tapicerowanymi siedzeniami, wprowadzają do naszych pomieszczeń klimat światowego designu.

krzesła
- Targi w Mediolanie stanowią źródło najważniejszych trendów w światowym designie. Te najciekawsze staramy się jak najszybciej wprowadzać na polski rynek, stąd decyzja o włączeniu najnowszej kolekcji Infiniti do naszej oferty – mówi Katarzyna Barwińska z Le Pukka concept store.
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Salony
2013-05-09 11:48:20