X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Blat kuchenny z kamienia

blat
W kuchni spędzamy średnio od dwóch do czterech godzin dziennie. Biorąc pod uwagę wszystkie czynności, które w niej wykonujemy, łatwo uzmysłowić sobie na jakie próby wystawiony jest nasz blat. Firma Rogala oferuje rozwiązania, które dodadzą kuchni blasku i zapewnią jej trwałość na lata.


Blat jest kluczowym elementem każdej kuchni. To właśnie na nim wykonujemy większość kuchennych czynności. W efekcie codziennie poddajemy go naciskowi i działaniu wysokich temperatur. Jest to także miejsce, które najczęściej ulega zabrudzeniom i wymaga regularnego czyszczenia. Blaty kuchenne powinny więc być trwałe oraz odporne na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Idealnym i modnym rozwiązaniem wydaje się być blat z kamienia naturalnego.

blat kuchennyBlaty kuchenne z kamienia naturalnego to trwałe i najbardziej ekologiczne spośród dostępnych rozwiązań. Materiał jest odporny na ścieranie, zabrudzenia oraz wysoką temperaturę. W porównaniu z drewnem czy popularnymi płytami wiórowymi, kamień łatwo utrzymać w czystości i regularnie pielęgnować.Firma Rogala posiada w swojej ofercie szeroki wybór kolorów granitu. Ciepłe odcienie brązów i delikatnych szarości, np. Kashmir Gold, Madura, Colonial Gold, Delicatus czy Ivory Fantasy, użyte w formie płyt do wykonania blatów lub płytek jako okładzin między górną, a dolną zabudową, odmienią kuchnię nie do poznania.

Jeżeli aranżujemy kuchnie od początku, warto zastanowić się nad wykonaniem posadzki z modnych płytek z kamienia naturalnego. Kamień, prócz niezwykłej wytrzymałości, oferuje naturalne piękno i odrobinę luksusu, na który można sobie pozwolić, ponieważ jest to inwestycja na wiele lat.

Blat kuchenny z kamienia
Firma Rogala w swojej ofercie posiada szeroką gamę kolorystyczną granitów i innych kamieni, które można także zobaczyć na stronie http://www.rogala.com.pl. Dodatkowo eksperci firmy pomogą znaleźć sprawdzonych i rzetelnych wykonawców, dzięki którym zakupiony kamień zyska odpowiednią oprawę i zostanie profesjonalnie zamontowany.
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Kuchenne
2012-06-29 12:16:38
Tagi do artykułu: blaty | kamień naturalny | płytki | kuchnie
 
Powiązane galerie:
Galeria Kuchnie Kuchnie      
 
    Najlepsze projekty domów