X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Rozpoczęła się sprzedaż Oazy Kampinos

Ruszyła sprzedaż Oazy Kampinos – nowoczesnej inwestycji proekologicznych domów spółki UBM, która powstanie w bliskim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej.

budownictwo jednorodzinneOaza Kampinos to zaprojektowany przez Zespół Architektów UBM prestiżowy projekt proekologicznych domów.

Na działce o łącznej powierzchni 32 ha powstanie 209 domów jednorodzinnych i bliźniaczych, o podwyższonym standardzie, których powierzchnie wynosić będą od 176 do 232 m kw. Przy ich budowie zostaną zastosowane technologie i rozwiązania, mające na celu ograniczenie zużycia energii, a także pozwalające na zaliczenie do najwyższej klasy energetycznej.

Pierwsze domy mają być gotowe już jesienią 2009 roku. Na terenie inwestycji znajdą się m.in. place zabaw dla dzieci, przedszkole, budynek komercyjny, fitness club i korty tenisowe.
W I etapie zostanie wybudowanych 49 domów. Każdy z nich znajdować się będzie na zadrzewionej działce o powierzchni od ok. 800 do 1600 m.kw. UBM planuje sfinalizować projekt do końca roku 2012.budownictwo jednorodzinneTo co wyróżnia ten projekt to przede wszystkim lokalizacja – bezpośrednia bliskość Puszczy Kampinoskiej, kontakt z naturą a zarazem łatwy i szybki dojazd do centrum Warszawy – 30 km.

Projekt Oaza Kampinos z pewnością posłuży zwiększeniu świadomości w wykorzystaniu niekonwencjonalnych źródeł energii. Już teraz, przy stale rosnących kosztach energii, sprawa ogrzewania budynków i ciepłej wody ma zasadnicze znaczenie dla osób kupujących mieszkania i domy.
2009-03-19 12:06:58
Tagi do artykułu: UBM | Oaza Kampinos | fitness | Warszawa | mieszkania
Inne wiadomości
gryf 3   kosztorys

Piękny dom parterowy, który wybudujesz w cenie mieszkania – to nie mit!

Wiele osób zastanawiających się nad zakupem mieszkania nie bierze pod uwagę budowy domu. Panuje przekonanie, że inwestycja w dom jednorodzinny jest droga i przekracza koszt apartamentu.
zestaw wypoczynkowy

Ogród jako strefa relaksu

Coraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.
Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!
Veka_Spectral_Colors1

Nowe kolory VEKA Spectral

Producent najwyższej jakości profili okiennych - firma VEKA, ma w swojej ofercie niespotykane dotąd ultramatowe wykończenie powierzchni profili z PVC.
salony

Jak urządzić salon

Salon jest wyjątkowym pomieszczeniem, które stanowi wizytówkę każdego domu. Jest to miejsce odpoczynku, spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Urządzając go warto zachować równowagę pomiędzy funkcjonalnością, a wystrojem.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Mermaid Properties rusza z Jasną

biurowce
Jasna Residence, spółka portfelowa wchodząca w skład grupy Mermaid uzyskała pozwolenie na budowę i rewitalizację prestiżowej kamienicy przy Placu Dąbrowskiego.

Mieszkanie pokazowe w River House

osiedle
W jednym z budynków osiedla River House otwarto apartament pokazowy. Kompleks mieszkaniowy spółki Mermaid Properties znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Bluszczańskiej.

Współczesne budownictwo mieszkaniowe

płaskorzeźba
Budowanie z wielkiej płyty odeszło już w zapomnienie. Obecnie deweloperzy dbają nie tylko o to, by zapewnić ludziom dach nad głową, ale coraz ważniejsza staje się forma architektoniczna, wykończenie klatki schodowej czy wygląd podwórka...

Moda na lofty

salony
Moda na lofty w Europie trwa od kilkudziesięciu lat. Do Polski dotarła niedawno. Słowo Loft, z języka angielskiego, oznacza poddasze lub strych. Częściej jednak kojarzy się z zabytkowymi obiektami poprzemysłowymi, lub innymi obiektami kubaturowymi (np. użyteczności publicznej jak dworce, koszary i hale)...