X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Zimowe aranżacje wnętrz: łazienka

łazienka
Zimowe aranżacje wnętrz nie mogą ominąć łazienki. Długie, aromatyczne kąpiele w pianie, w blasku świec, doskonale odprężają po ciężkim dniu w pracy. Należy pamiętać, aby zimowe dodatki do łazienki były dopasowane do kolorystyki i stylu, w jakim zostało urządzone pomieszczenie.


Dzięki bogactwu akcesoriów łazienkowych, dekoracji i dodatków, w popularnych sklepach wnętrzarskich i internetowych, znajdziemy elementy korespondujące z każdym stylem i kolorystyką.

Tkaniny – czyli dywaniki łazienkowe i ręczniki
Ręczniki z nadrukami, oraz dywaniki w kolorze srebrnym i białym, to subtelne dodatki, które sprawią, że zimowa pora roku zawita do łazienki. Kolor biały pasuje w zestawieniu z każdym odcieniem z palety barw.
akcesoria łazienkowe
Akcesoria łazienkowe i dodatki
To niezbędne elementy wyposażenia łazienki. Mydelniczkę, na której odkłada się nieestetycznie warstwa mydła, zastąp dekoracyjnym dozownikiem. Dozowniki sprzedawane są także w zestawach z innymi akcesoriami łazienkowymi.


Niezastąpionymi dodatkami, tworzącymi kameralny nastrój, są świece i podgrzewacze. Nie powinno ich zabraknąć w żadnej łazience.
akcesoria łazienkowe
Czytaj też:
Zimowe aranżacje wnętrz: salon
Zimowe aranżacje wnętrz: sypialnia
Zimowe aranżacje wnętrz: kuchnia i jadalnia
Zimowe aranżacje wnętrz: łazienka
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Dekoracje
Autor: Agnieszka Bykowska
2016-04-04 02:56:40
Tagi do artykułu: aranżacje | łazienki | dywaniki | dozowniki | świece
 
Powiązane galerie:
Galeria Dekoracje Dekoracje Galeria Łazienki Łazienki Galeria Akcesoria łazienkowe Akcesoria łazienkowe Galeria Tkaniny Tkaniny
 
    Najlepsze projekty domów