X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

NEXT – następna generacja wyposażenia kuchni

Next to najnowsza, luksusowa linia stylistyczna frontów i elementów wyposażenia kuchni firmy Schüller. Fronty i blaty, prezentowane będą na specjalnej ekspozycji w House of Kitchen, dziale wyposażenia kuchni krakowskiego salonu Max-Fliz.

Next to nie tylko miejsce do gotowania. To odzwierciedlenie sytuacji życiowej oraz potrzeb i w pełni wpisuje się w taką filozofię.

kuchnia
- Produkty linii next i next125 w swojej jakości, funkcjonalności i wzornictwie znacznie przewyższają cenę. To kuchnie będące połączeniem mistrzowskiego rzemiosła i właściwego materiału. W przypadku next można mówić, że mniej znaczy więcej. Redukcja form pozwala na skoncentrowanie się na esencji stylu. Bezkompromisowa przejrzystość designu i dbałość o najmniejsze szczegóły, sprawia, że meble kuchenne next sprawdzą się w każdym otoczeniu nie tracąc przy tym swojego charakteru – mówi Katarzyna Orlicka z Max-Fliz – House of kitchen.
kuchnia


Stylistyka kuchni next jest surowa i dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Sześcienne, proste bryły doskonale pasują do nowoczesnej kuchni. Międzynarodowe środowiska architektoniczne i designerskie doceniły szczególną formę, oraz proces produkcji i dobór materiałów zastosowane w linii next. Kuchnia NX850 została nagrodzona „Red Dot Design Award” przyznawaną najlepszym projektom wzornictwa przemysłowego. Kolejną nagrodę - „Interior Innovation Award” - jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży wyposażenia wnętrz - przyznano za dbałość o najdrobniejsze szczegóły, czyli doskonałe rozwiązania w zakresie uchwytów. Wśród nagród należy także wymienić „Focus Silber” oraz nominację do „Designpreis Deutschland”.
kuchnia
- Warto podkreślić, że ergonomia nie przegrywa ze stylistyką. Kuchnie są bardzo praktyczne. Co więcej udzielamy na nie pięcioletniej gwarancji. Pod względem jakości wykonania przewyższają stolarskie produkty – mówi Katarzyna Orlicka.
Aby na własne oczy przekonać się jak prezentuje się ekspozycja next warto odwiedzić salon kompleksowego wyposażenia wnętrz Max-Fliz przy ulicy Zakopiańskiej 58 w Krakowie.
kuchniakuchniakuchnia
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Kuchenne
2011-12-15 08:54:08
Tagi do artykułu: kuchnie | Max-Fliz | meble kuchenne | design
 
Powiązane galerie:
Galeria Kuchnie Kuchnie      
 
    Najlepsze projekty domów