X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Sawa Wilanów – kameralne i nowoczesne osiedle w Wilanowie

Ruszyła sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Sawa Wilanów Mieszkania, realizowanej na warszawskim Wilanowie przez Sawa Apartments przy udziale spółki BRE Property Partner.

Sawa Wilanów to kompleks siedmiu kameralnych, czteropiętrowych budynków, w których oferowane będą nowe mieszkania w Wilanowie o powierzchni od 30 m² do 150 m² z możliwością indywidualnej aranżacji wnętrz.


osiedle
Dużym atutem projektu jest jej lokalizacja. Powstaje on bowiem u zbiegu trzech ważnych stołecznych arterii: Alei Wilanowskiej, Alei Sobieskiego i Alei Rzeczpospolitej. Położenie to zapewni przyszłym mieszkańcom świetne walory komunikacyjne. W miejscu gdzie mieszkańcy innych osiedli Miasteczka Wilanów będą musieli pokonać spory odcinek, aby dotrzeć do swoich mieszkań, właściciele lokali w projekcie deweloperskim Sawa Wilanów będą już u siebie.osiedle
Kolejnym wyróżnikiem proponowanych przez dewelopera mieszkań będzie wysoki standard wykończenia. Budynki zostaną zrealizowane w podwyższonym standardzie. Na części elewacji oraz w częściach wspólnych wewnątrz zaprojektowano wykończenie w kamieniu naturalnym. Developer Wilanów zapewnia również drewnianą stolarkę okienną oraz wideofony. Wewnątrz kompleksu przewidziano dziedziniec z placami zabaw dla dzieci oraz fontanną. W projekcie przewidziano również portiernię i instalację monitoringu. Budynki będą miały trzy piętra wysokości plus jedna kondygnacja tzw. antresoli. Pod całym kompleksem zaprojektowano garaż podziemny.

W ramach całości przedsięwzięcia zrealizowanych zostanie ponad 300 mieszkań oraz kilka lokali usługowych. Budowa i komercjalizacja projektu odbywać się będzie w trzech fazach. Pierwsza, która rozpoczęła się w lipcu 2012 roku obejmuję realizację ok. 110 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 30 do 107 m². W zdecydowanej większości będą to dwupokojowe lokale o powierzchni nieprzekraczającej 54 m², co idealnie wpisuje się w aktualne zapotrzebowanie ze strony nabywców. Mieszkania deweloperskie na ostatnich piętrach posiadać będą dodatkowo drugi poziom w postaci antresoli, do której zaprojektowano przestronne tarasy., których wielkość może dochodzić nawet do 40 m².

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony www.sawawilanow.pl , a także do kontaktu z biurem sprzedaży.
2011-11-23 09:53:30
Tagi do artykułu: Warszawa | osiedla | mieszkania
Inne wiadomości
gryf 3   kosztorys

Piękny dom parterowy, który wybudujesz w cenie mieszkania – to nie mit!

Wiele osób zastanawiających się nad zakupem mieszkania nie bierze pod uwagę budowy domu. Panuje przekonanie, że inwestycja w dom jednorodzinny jest droga i przekracza koszt apartamentu.
zestaw wypoczynkowy

Ogród jako strefa relaksu

Coraz więcej ogrodów spełnia dziś funkcję wypoczynkową. Czasami nawet strefa rekreacji jest najważniejsza i wszystko inne, tj. roślinność czy dekor, jest jej podporządkowane.
Jak przystało na 25-lecie, nie wystarczył tylko tort. Taki jubileusz wymaga przecież czegoś wyjątkowego. Powstał więc… mural!
Veka_Spectral_Colors1

Nowe kolory VEKA Spectral

Producent najwyższej jakości profili okiennych - firma VEKA, ma w swojej ofercie niespotykane dotąd ultramatowe wykończenie powierzchni profili z PVC.
salony

Jak urządzić salon

Salon jest wyjątkowym pomieszczeniem, które stanowi wizytówkę każdego domu. Jest to miejsce odpoczynku, spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Urządzając go warto zachować równowagę pomiędzy funkcjonalnością, a wystrojem.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Mieszkanie pokazowe w River House

osiedle
W jednym z budynków osiedla River House otwarto apartament pokazowy. Kompleks mieszkaniowy spółki Mermaid Properties znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Bluszczańskiej.

Współczesne budownictwo mieszkaniowe

płaskorzeźba
Budowanie z wielkiej płyty odeszło już w zapomnienie. Obecnie deweloperzy dbają nie tylko o to, by zapewnić ludziom dach nad głową, ale coraz ważniejsza staje się forma architektoniczna, wykończenie klatki schodowej czy wygląd podwórka...

Rozpoczęła się sprzedaż Oazy Kampinos

budownictwo jednorodzinne
Ruszyła sprzedaż Oazy Kampinos – nowoczesnej inwestycji proekologicznych domów spółki UBM, która powstanie w bliskim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej.

Mermaid Properties rusza z Jasną

biurowce
Jasna Residence, spółka portfelowa wchodząca w skład grupy Mermaid uzyskała pozwolenie na budowę i rewitalizację prestiżowej kamienicy przy Placu Dąbrowskiego.