X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Cotton Ball Lights – ciepły blask w miękkiej oprawie

oświetlenie
Cotton Ball Lights to urocze girlandy dekoracyjne do wnętrz. Światełka zamknięte są w kolorowych kulach, przypominających motki bawełnianych sznurków. Dzięki nim z łatwością wykreujesz romantyczny nastrój w sypialni, kameralną dekorację w salonie i pełną optymizmu stylizację w pokoju dziecka.


Cotton Ball Lights stanowią ciekawą propozycję dekoracyjną do każdego wnętrza. Poszczególne lampioniki są połączone szeregowo, na wzór lampek choinkowych. Producenci, oprócz gotowych zestawów kolorystycznych oferują możliwość samodzielnej kompozycji dekoracji. W klasycznej ofercie można wybrać ilość (20, 35 lub 50), oraz poszczególne kolory kul w zestawie (ok 40 kolorów do wyboru).

Ciekawym pomysłem jest dopasowanie do subtelnych girland oświetlenia przewodniego w pomieszczeniu. W tym celu powstały tzw. "megakule". Megakule, to powiększone kule Cotton Ball Lights do średnicy 31 i 41 cm, które służą jako oprawa oświetleniowa lamp stojących i wiszących.oświetleniesalonProdukty, oraz zdjęcia o których mowa w artykule, pochodzą ze strony: www.cottonballlights.pl
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Dekoracje
Autor: Agnieszka Bykowska
2016-08-06 15:33:48
Tagi do artykułu:
 
Powiązane galerie:
Galeria Dekoracje Dekoracje Galeria Lampy Lampy    
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
mylo skyscraper style 2

Stylowa siódemka, czyli najpopularniejsze style w aranżacji wnętrz

Podobnie jak w świecie natury znajdziemy najprzeróżniejsze gatunki zwierząt i roślin, tak w świecie aranżacji istnieje wiele stylów, których różnorodność może być źródłem niekończących się zachwytów. Wśród najpopularniejszych rozwiązań warto wymienić siedem, które cieszą się ponadczasowym charakterem. Sprawdź, które pasują do Twojego wnętrza i zainspiruj się nimi, tworząc zachwycający wystrój.
MegaHomes1

Recykling poziom ekspert – czyli domy mieszkalne z kontenerów morskich

Adaptacja kontenerów morskich do budowy domów mieszkalnych, to z całą pewnością oryginalne i wciąż jeszcze nowatorskie rozwiązanie. Budownictwo modułowe zyskuje coraz więcej nowych zwolenników i śmielej wchodzi w kolejne obszary rynku. Do niedawna w Polsce budynki mieszkalne z kontenerów budziły skojarzenia z pomieszczeniami noclegowymi dla pracowników sezonowych lub budynkami typowo socjalnymi. Dziś pogląd ten ulega diametralnej zmianie. Domy kontenerowe okazują się być ciekawą alternatywą dla tradycyjnych form budownictwa.
Oto wnętrze rustykalne – odpowiedź na jedną z najgłębszych tęsknot człowieka: potrzebę poczucia bliskości z naturą. Ta tęsknota pachnie pieczonym chlebem, zaprasza by usiąść wygodnie i zwolnić nieco tempo. Nic dziwnego, że wnętrza inspirowane wiejską sielanką wciąż są modne i spotkać je można nie tylko w domach ukrytych w górskiej głuszy, ale również w centrach dużych miast.
 
    Najlepsze projekty domów