Logo Projektoskop.pl

Mapa Serwisu    Atom    Rss    Forum   
 
 
 
reklama:
 
Kredyty hipoteczne
 
 
 
 
 
 
 

Akcesoria do zadań specjalnych

Akcesoria do zadań specjalnych
Koniec lata wiąże się z reorganizację naszej garderoby. To moment kiedy letnie ubrania chowamy na dno szafy, a ich miejsce zajmują ciepłe swetry, szaliki i czapki. Oto kilka podpowiedzi jak w łatwy i wygodny sposób zapanować nad porządkiem w szafie z wykorzystaniem małych i praktycznych elementów.

Przede wszystkim warto zastanowić się nad wyposażeniem szafy w wygodne szuflady i kosze, które stanowią idealne miejsce do przechowywania np. bielizny, ręczników czy pościeli. – Kosze są bardzo wygodnym rozwiązaniem. Pozwalają na utrzymanie porządku w szafie i posegregowanie drobnych elementów garderoby. Co ważne, mogą być stosowane w każdej szafie niezależnie od jej wymiarów – mówi przedstawiciel Indeco S.A.

Kobiety zazwyczaj przechowują buty w pudełkach, co bardzo utrudnia wyszukiwanie potrzebnej w danym momencie pary. Dlatego idealnym rozwiązaniem dla pań są wysuwane półki na buty. Po otworzeniu szafy od razu wiemy, gdzie znajdują się szpilki, których szukamy.

Akcesoria do zadań specjalnychZ kolei ułatwieniem dla panów będzie wieszak na krawaty. – Jest to niewielki element, montowany na życzenie klienta. Jednak ułatwia przechowywanie np. kilkudziesięciu krawatów i zapobiega ich splątaniu – dodaje przedstawiciel Indeco S.A.

Doskonałym elementem, szczególnie w wysokich i dłuższych szafach, jest pantograf. – Jest to ruchomy i wysuwany drążek wieszakowy, który ułatwia sięganie po ubrania. Specjalny uchwyt pomoże z łatwością sięgnąć po ubrania zawieszone wysoko w naszej szafie – mówi przedstawiciel Indeco S.A.

W szafie dobrze jest mieć także takie elementy jak uchwyt na żelazko, czy rurę od odkurzacza. Pozwolą one przechowywać sprzęty domowe w komforcie i ułatwią do nich dostęp.
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Wykańczanie
2011-09-28 08:57:09 (AH)
Tagi do artykułu: garderoby | szafy | wieszaki | INDECO
Podyskutuj na forum (0):
 
Bądź pierwszym, który doda komentarz do tego artykułu.


+Dodaj komentarz:
 
Autor:
Treść
 
 
Inne wiadomości
garaż

Konkurs: Polskie Wnętrze 2011

Coraz więcej realizacji z dziedziny architektury wnętrz zasługuje na uwagę, zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Właśnie dlatego wortal www.Sztuka-Wnetrza.pl zorganizował konkurs 'Polskie Wnętrze 2011', którego celem jest zaprezentowanie i wyróżnienie najciekawszych aranżacji wnętrz zrealizowanych w ubiegłym roku w naszym kraju.
Drzwi składano przesuwne

Ciekawe rozwiązania aranżacyjne małej przestrzeni

Według analityków rynku nieruchomości Polacy najczęściej kupują niewielkie mieszkania. Wybór ten często jest podyktowany nie tylko warunkami kredytowymi, ale także ekonomią wyposażenia mieszkań o niewielkim metrażu. Firma Komandor podpowiada ciekawe rozwiązania aranżacyjne niedużych przestrzeni.
przedpokój

Akcesoria do przedpokoju, czyli jak opanować chaos

Nadejście wiosny to pora radości i zapowiedź długich słonecznych dni, aż do kolejnej jesieni. Korzystając z okazji warto pomyśleć o uporządkowaniu niewielkiej przestrzeni przedpokoju, która od progu może zaburzyć perfekcyjny ład zaprowadzony w mieszkaniu.
meble

Tangerine Tango – kolor roku 2012

Odkąd firma PANTONE ogłosiła Tangerine Tango - mandarynkowy emanujący energią - kolorem roku 2012, oczy wszystkich skierowały się na najnowsze designerskie meble i elementy wyposażenia wnętrz. Czy owo typowanie było słuszne? Oceńcie sami.
salon

Nowa odsłona mebli Indi

Składająca się z 9 funkcjonalnych elementów linia Indi, do pokoju młodzieżowego, dostępna jest – poza kolorem ‘buk tatra’ – w dwóch nowych wybarwieniach frontów: ‘dąb wenge brąz’ oraz ‘chorona sucupira’.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Szafa dostosowana do potrzeb

Szafa wnękowa
Planując zamówienie szafy wnękowej określamy jej wielkość, kolor frontów, układ półek i szuflad oraz miejsce, w którym będzie stała. Zazwyczaj nie zastanawiamy się nad materiałami z których zostanie wykonana.

5 zasad urządzania komfortowej garderoby

Mały remont, wielkie zmiany
Kupując dom czy apartament o dużej powierzchni użytkowej zazwyczaj chcemy mieć w nim osobną i przede wszystkim obszerną garderobę, która będzie funkcjonalna i pomieści wszystkie ubrania, dodatki a także pościel, ręczniki i sprzęt gospodarstwa domowego – żelazko, odkurzacz, deskę do prasowania czy suszarkę na pranie. Planując garderobę powinniśmy kierować się 5 zasadami, które sprawią, że pomieszczenie stanie się wygodne w użytkowaniu.

Szafa kobiety vs. szafa mężczyzny

Szafa kobiety vs. szafa mężczyzny
Obecnie istnieją nieograniczone możliwości aranżacji szafy w naszym mieszkaniu. Możemy dowolnie wybierać materiały z jakich zostanie wykonana, kolory wypełnień drzwi a co najważniejsze sami decydujemy o rozmieszczeniu półek i rozplanowaniu przestrzeni w naszej szafie. Dzięki temu szafa może w pełni odpowiadać charakterowi i stylowi życia jej właściciela.

Reorganizacja szafy

szafa
Mimo, że do kalendarzowej zimy zostało jeszcze sporo czasu, już teraz za oknem zrobiło się zimno i zamiast jesiennych płaszczyków nosimy długie płaszcze. Szafa pęka w szwach, a obok letnich sukienek leżą wełniane swetry. Czas zrobić z tym porządek!

Aby segregowanie ubrań nie zajęło nam za wiele czasu, warto przygotować się do tego wcześniej oraz skorzystać ze sprawdzonych metod. Oto kilka z nich:

Na początek posegregujmy nasze ubrania. Istnieje złota zasada, która znacznie pomaga w podejmowaniu decyzji: Jeśli przez okrągły rok ciuch nie był noszony, szansa że stanie się to w przyszłości jest bliska zeru....
 
 
 
 
 
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 06 Image 06 Image 06 Image 06 Image 06 Image 06 Image 06