X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Biuro architektoniczne PIK

logo
Biuro architektoniczne PIK istnieje od 1982 roku. Projektowaniem architektoniczno - budowlanym zajmuje się już 27 lat. W tym czasie zostało opracowanych ponad 4000 projektów wszelkich obiektów - głównie domów jednorodzinnych.

Aktualnie pracownia dysponuje około 200 projektami wszelkich domów: jedno i dwurodzinnych, wolnostojących, bliźniaczych, szeregowych i wielorodzinnych.

Dzięki oprogramowaniu najnowszej generacji oferują możliwość "zwiedzania" wnętrza jeszcze przed dokonaniem ostatecznego wyboru projektu.
Na życzenie klientów pracownia możliwa modyfikacja projektów. Powstaje wówczas na podstawie projektu katalogowego nowe opracowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Koszt takiego projektu jest znacznie niższy od dokumentacji wykonywanej na indywidualne zamówienie. Ograniczeniem w modyfikacji jest jedynie zdrowy rozsądek. Zmian, za zgodą biura architektonicznego PIK, może dokonać również inna osoba posiadająca stosowne uprawnienia budowlane.


Szczególnie wymagającym inwestorom proponowane jest opracowanie indywidualnego projektu.

Biuro oferuje również pełny wachlarz usług projektowych związanych z procesem budowlanym - projekty zagospodarowania działek, przyłączy, wodnych i kanalizacyjnych, kosztorysów oraz projektów zabezpieczenia budynku na wpływ eksploatacji górniczej.


Projekty domów pracowni PIK

Biuro architektoniczne PIK s.c.
Anna i Maciej Pindurowie
ul. Szeroka 24,
44-240 Żory,
tel./fax.(0-32) 434-42-20,469-80-25
www.pik.pl
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Prezentacje firm
2016-04-27 10:37:39
Tagi do artykułu: domki jednorodzinne | projekty domów
 
Powiązane galerie:
Galeria Kuchnie Kuchnie      
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
logo

Pracownia Architektoniczna Z500

Pracownia Architektoniczna Z500 ma bogatą ofertę domów jednorodzinnych, garaży, domów drewnianych, rezydencji oraz szamb. Dodatkowo biuro wykonuje projekty na indywidualne zlecenie inwestora.
Logo Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont tworzy projekty domów jednorodzinnych,
szeregowych i bliźniaczych.
Architekci Horyzont specjalizują się w projektowaniu domów typowych - jak twierdzą "Tym się pasjonujemy i to robimy najlepiej".
Logo pracowni Artinex

Pracownia Projektowa ARTINEX

ARTINEX działa od 1990 roku jako samodzielna autorska pracownia projektowa architekta Krzysztofa Wolskiego.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy

Logo Lipińscy
Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy tworzy wysokiej klasy zespół specjalistów architektów, konstruktorów, grafików, planistów. Projekty cechuje bardzo dobry poziom architektury, funkcji i technologii.

Pracownia Architeka

logo
Pracownia Architeka posiada duże doświadczenie w projektowaniu domów na indywidualne życzenie klienta. Doświadczenie to pozwoliło wyjść pracowni naprzeciw klientom, którzy decydują się na projekt gotowy.

Pracownia Projektowa Archipelag

logo
Pracownia ARCHIPELAG istnieje już 12 lat. Gwarantują swoim klientom kompleksowość usług architektoniczno-budowlanych.

Biuro architektoniczne Marek Dąbrowski

logo
Biuro architektoniczne mgr inż.arch. Marka Dąbrowskiego zajmuje się zarówno projektowaniem domów jednorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej i budynków wielorodzinnych.