X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Dlaczego warto wybrać dom z garażem?

Wybierając projekt domu, przemyśl nie tylko swoje obecne potrzeby, ale zastanów się także nad przyszłymi oczekiwaniami. Planujesz powiększyć rodzinę – wybierz dwukondygnacyjny budynek. Chciałbyś na emeryturze zająć się ogrodnictwem – zdecyduj się na projekt z wieloma tarasami. A jeśli obecnie nie posiadasz samochodu, prawdopodobnie będziesz go miał, dlatego rozważ projekt domu z garażem.Elegancko wkomponowany garaż w bryłę budynku

Wolnostojący garaż można postawić na działce budowlanej w każdym momencie, jeśli tylko na działce pozostanie miejsce do zagospodarowania. Jednak wtedy musisz liczyć się z nowym zamieszaniem w Twoim ogrodzie i zniszczeniem terenów zielonych. Projekty domów posiadające garaż wkomponowany w bryłę budynku są zgrabne i prezentują się doskonale. Przeważnie pomieszczenia garażowe są połączone z domem, co np. w czasie deszczu stanowi udogodnienie – my i nasze zakupy nie zmokniemy przed wejściem do budynku.
Garaż i dom   Archipelag1


Jeśli teraz nie posiadasz samochodu, garaż możesz wykorzystać do przechowywania akcesoriów ogrodowych, sprzętów rowerowych, akcesoriów sezonowych jak: narty, sanki, wrotki. Gdy zależy Ci na zredukowaniu kosztów ogrzewania, pomieszczenia garażowe nie muszą być wyposażone w grzejniki. Sprzętom wystarczy temperatura powyżej zera, co zapewnią doskonale ocieplone mury garażu.


Garaż – bezpieczne przechowywanie pojazdu

Montując bramę antywłamaniową w garażu, zapewnisz bezpieczeństwo przechowywanym sprzętom. Ponadto jeśli zdecydujesz się na posiadanie samochodu, zdecydowanie lepiej jest go parkować w zadaszonym i suchym pomieszczeniu niż na podjeździe lub przy chodniku poza terenem posesji. W ten sposób zadbasz o lakier i nie będziesz narażał swojego pojazdu na działanie niekorzystnych czynników przyczyniających się np. do powstania rdzy i korozji karoserii.


Garaż i dom   Archipelag2


Projekt domu z garażem – naprawdę warto!

Dwa razy zastanów się, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Projekt domu z garażem wkomponowanym w bryłę budynku to rozwiązanie, które z pewnością przypadnie Ci do gustu, nawet jeśli obecnie nie posiadasz samochodu!

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Domy parterowe
2017-05-30 12:43:39
Tagi do artykułu: garaż, dom jednorodzinny
Podyskutuj na forum (0):
 
Bądź pierwszym, który doda komentarz do tego artykułu. Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać nowy komentarz...
 
 
Powiązane galerie:
Galeria Zdjęcia z realizacji projektów domów Zdjęcia z realizacji projektów domów      
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
Wybierając projekt domu, należy zastanowić się nad wieloma kwestiami. Warto przygotować sobie listę pytań, które są pomocne do zdefiniowania potrzeb mieszkaniowych. Dzięki niej nie zapomnimy o żadnym aspekcie i uwzględnimy wszystkie nasze oczekiwania.
Nie ma idealnych projektów domów, które spełniałby wymagania wszystkich domowników, pasowały do powierzchni działki budowlanej lub planu zagospodarowania przestrzennego. Jednak każdy projekt domu można zaadoptować. Jak to zrobić?
ekonomiczny dom 1

Ekonomiczne podejście do budowy domu

Marzysz o własnej nieruchomości, ale martwisz się budżetem? Kwestie finansowe wcale nie muszą przekreślać planów budowy domu jednorodzinnego. Warto uzbroić się w kartkę i ołówek, aby z ekonomicznym nastawieniem podejść do wyboru odpowiedniego projektu. Jak to zrobić?
 
    Najlepsze projekty domów