X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Dlaczego warto wybrać dom z garażem?

Wybierając projekt domu, przemyśl nie tylko swoje obecne potrzeby mieszkaniowe, ale zastanów się także nad przyszłymi oczekiwaniami. Jeśli planujesz powiększyć rodzinę, wybierz dwukondygnacyjny budynek. A może w dalszej przyszłości planujesz zakup samochodu? Z wyprzedzeniem rozważ projekt domu z garażem.Garaż elegancko wkomponowany w bryłę budynku

Wolnostojący garaż można postawić na działce budowlanej w każdym momencie, jeśli tylko pozostanie miejsce do zagospodarowania. Jednak wtedy musisz liczyć się z nowym zamieszaniem w Twoim ogrodzie i zniszczeniem terenów zielonych. Projekty domów posiadające garaż wkomponowany w bryłę budynku są zgrabne i prezentują się doskonale. Przeważnie pomieszczenia garażowe są połączone z domem, co stanowi szczególne udogodnienie w razie niepogody.


Garaż i dom   Archipelag1


Jeśli teraz nie posiadasz samochodu, garaż możesz wykorzystać do przechowywania akcesoriów ogrodowych, sprzętów rowerowych i akcesoriów sezonowych, takich jak: narty, sanki czy wrotki. W sytuacji gdy zależy Ci na zredukowaniu kosztów ogrzewania, pomieszczenia garażowe nie muszą być wyposażone w grzejniki. Sprzętom wystarczy temperatura powyżej zera, co zapewnią odpowiednio ocieplone mury garażu.
Garaż – bezpieczne przechowywanie pojazdu

Montując bramę antywłamaniową w garażu, zapewnisz bezpieczeństwo przechowywanym sprzętom. Ponadto jeśli zdecydujesz się na posiadanie samochodu, zdecydowanie skorzystasz na parkowaniu pojazdu w zadaszonym i suchym pomieszczeniu. W ten sposób zadbasz o lakier i nie będziesz narażał auta na działanie niekorzystnych czynników przyczyniających się np. do powstania rdzy i korozji karoserii, co może się przytrafić podczas stawania na podjeździe lub przy chodniku.


Garaż i dom   Archipelag2


Projekt domu z garażem – naprawdę warto!

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, zastanów się dwa razu. Projekt domu z garażem wkomponowanym w bryłę budynku to rozwiązanie, które z pewnością przypadnie Ci do gustu, nawet jeśli obecnie nie posiadasz samochodu!

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Domy parterowe
2017-05-30 12:43:39
Tagi do artykułu: garaż, dom jednorodzinny
Podyskutuj na forum (0):
 
Bądź pierwszym, który doda komentarz do tego artykułu. Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać nowy komentarz...
 
 
Powiązane galerie:
Galeria Zdjęcia z realizacji projektów domów Zdjęcia z realizacji projektów domów      
 
    Najlepsze projekty domów