X
 
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Pochwal się swoim domem! Konkurs Archipelagu

Jesteś w trakcie budowy wymarzonego domu? A może ten etap masz już za sobą? W każdym z tych przypadków, zachęcamy Cię do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Pracownię Projektową ARCHIPELAG.

Zainspiruj innych do zbudowania własnego miejsca do życia i zdobądź atrakcyjne nagrody! Czekają na Ciebie: luksusowy grill ogrodowy, projekt automatyki inteligentnego domu i kupon na fototapetę.Konkurs ArchipelagZabaw się w fotografa i podziel się swoimi dokonaniami z innymi osobami zainteresowanymi budową parterówki, domu z poddaszem lub domu piętrowego.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy podesłać co najmniej 3 zdjęcia domu zrealizowanego według jednego z projektów Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.


Szczegóły i regulamin znajdziesz na stronie konkursowej.


Zachęcamy do udziału w zabawie i walce o cenne nagrody!
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Projektowanie domów
2017-06-28 11:32:54
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
Velux

Co można samodzielnie naprawić w oknie dachowym?

Dbając o okna dachowe na co dzień, konserwując je zgodnie z zaleceniami producenta, raczej nie będziemy mieli kłopotów z ich sprawnym funkcjonowaniem ani z ewentualnymi uszkodzeniami. Gdyby jednak rama lub skrzydło okna zostały zarysowane, nastąpiło zużycie powłoki lakieru czy uszkodzenie uszczelki, to warto wiedzieć, że większość tego typu napraw w oknie dachowym można wykonać samodzielnie.
rozkład domu parterowego2

Jaki rozkład pomieszczeń jest najbardziej funkcjonalny w projekcie domu parterowego?

Budowa domu to wielkie wyzwanie. Jednym z pierwszych etapów jest wybranie idealnego projektu – takiego, który będzie spełniał wszystkie nasze wymagania i zaspokoi potrzeby mieszkaniowe przynajmniej na kilka lat. Wiele osób stawia na dom parterowy. Na jaki układ pomieszczeń warto zdecydować się w parterówce?
dom waski maly 2

Zgrabny dom na wąską działkę

Zakup gruntu pod budowę domu to dość spora inwestycja, szczególnie jeśli zależy nam na osiedleniu się w granicach miasta. Nie każdy może pozwolić sobie na dużą działkę, co w konsekwencji wiąże się z wyborem kompaktowego projektu domu. Na które rozwiązania architektoniczne warto zwrócić uwagę, aby być zadowolonym z niewielkiego budynku? Jakie domy są idealne na wąskie działki budowlane?
 
    Najlepsze projekty domów