X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Weneckie dodatki w nowoczesnym mieszkaniu

podpórki do książek
Czy można na co dzień obcować wśród pięknych przedmiotów jak z pałacu dożów, a ponadto mieszkać wygodnie i funkcjonalnie?

Nowa kolekcja mebli i dodatków w stylu weneckim, oferowana przez ArtDecor24.pl, pokazuje, że bez wydawania majątku na antyki, czy konieczności zmiany całego wystroju mieszkania możemy w nim stworzyć ciekawy klimat ponadczasowego eklektyzmu.


Elementy kolekcji weneckiej nawiązują do bogatych w dekoracje wnętrz dawnego pałacu dożów, który obecnie jako hotel Danieli przyciąga do Wenecji wielkie sławy i osobistości.

świecznikiJak zapewnia Maksymilian Cyrek z ArtDecor24.pl coraz popularniejsze staje się śmiałe zestawianie antyków z meblami nowoczesnymi. Stylowy mebel nabiera lekkości i nowego charakteru w kompozycji z przedmiotem o delikatnej, awangardowej linii, a mieszkania zyskują na oryginalności. Meble różniące się stylem mogą tworzyć harmonijną całość. Należy wybrać dominujący styl, a drugi zastosować tylko jako akcent. Akcentem może być stylowe krzesło, finezyjny szezlong, elegancki parawan czy ciekawa w formie podpórka do książek.


- Zauważamy coraz większe zainteresowanie meblami i dodatkami w stylu weneckim. Dlatego zdecydowaliśmy się znacznie poszerzyć naszą kolekcję w tym stylu - powiedział Maksymilian Cyrek.

parawanStylowe meble, lampy, parawany czy dekoracje coraz częściej kosztują niewiele więcej od popularnych mebli. W sklepie ArtDecor24.pl możemy znaleźć oryginalne drewniane toaletki już od 549zł, ekskluzywne szezlongi od 799zł, szkatułki 49zł i świeczniki weneckie 119zł.

O firmie
ArtDecor International od 10 lat zajmuje się sprzedażą stylowych mebli, i artykułów dekoracyjnych. Jako pierwsza w Polsce rozpoczęła sprzedaż wysyłkową stylowych mebli oraz ekskluzywnych upominków w stylu klasycznym, rokoko, Shabby Chic, empire, kolonialnym, Biedermeier, secesyjnym oraz Art déco na stronie ArtDecor24.pl.
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Dekoracje
2009-12-10 15:54:32
Tagi do artykułu: antyki | eklektyzm | dekoracje | krzesła | szezlongi | parawany | toaletki | szkatułki | świeczniki | rokoko | Shabby Chic | secesja
 
Powiązane galerie:
Galeria Dekoracje Dekoracje      
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
mylo skyscraper style 2

Stylowa siódemka, czyli najpopularniejsze style w aranżacji wnętrz

Podobnie jak w świecie natury znajdziemy najprzeróżniejsze gatunki zwierząt i roślin, tak w świecie aranżacji istnieje wiele stylów, których różnorodność może być źródłem niekończących się zachwytów. Wśród najpopularniejszych rozwiązań warto wymienić siedem, które cieszą się ponadczasowym charakterem. Sprawdź, które pasują do Twojego wnętrza i zainspiruj się nimi, tworząc zachwycający wystrój.
MegaHomes1

Recykling poziom ekspert – czyli domy mieszkalne z kontenerów morskich

Adaptacja kontenerów morskich do budowy domów mieszkalnych, to z całą pewnością oryginalne i wciąż jeszcze nowatorskie rozwiązanie. Budownictwo modułowe zyskuje coraz więcej nowych zwolenników i śmielej wchodzi w kolejne obszary rynku. Do niedawna w Polsce budynki mieszkalne z kontenerów budziły skojarzenia z pomieszczeniami noclegowymi dla pracowników sezonowych lub budynkami typowo socjalnymi. Dziś pogląd ten ulega diametralnej zmianie. Domy kontenerowe okazują się być ciekawą alternatywą dla tradycyjnych form budownictwa.
Oto wnętrze rustykalne – odpowiedź na jedną z najgłębszych tęsknot człowieka: potrzebę poczucia bliskości z naturą. Ta tęsknota pachnie pieczonym chlebem, zaprasza by usiąść wygodnie i zwolnić nieco tempo. Nic dziwnego, że wnętrza inspirowane wiejską sielanką wciąż są modne i spotkać je można nie tylko w domach ukrytych w górskiej głuszy, ale również w centrach dużych miast.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Dzień Kobiet ma już 100 lat!

podpórka do książek
Od zawsze świętowaniu Dnia Kobiet towarzyszyły drobne upominki, wręczane przez mężczyzn kobietom. Choć lista popularnych upominków jest stała – na pierwszym miejscu królują kwiaty, a potem słodycze – to z każdym rokiem odchodzi się od schematu i typowych wyborów na rzecz oryginalności. Idealny drobiazg na tą okazję można znaleźć w sklepie ArtDecor24. Oferowane są tu wyroby eleganckie, stylowe oraz praktyczne, które pokocha każda kobieta...

Inspirowane La Belle Époque

szkatułka
Styl La Belle Époque inspirowany jest sztuką i modą secesji. Odzwierciedla dążenie artystów do urzeczywistnienia głównego postulatu artystycznego epoki, czyli syntezy wszystkich dziedzin sztuki.

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych stylów sztuki, który jako pierwszy w tak szerokim zakresie zafascynował nie tylko malarzy, grafików czy rzeźbiarzy, ale także twórców rzemiosła artystycznego, architektów oraz projektantów mody.

W sklepie ArtDecor24 ma przyjemność przedstawić niezwykle praktyczne i funkcjonalne ozdoby i dekoracje w stylu La Belle Époque...

Jak starą komodę przemienić w stylowy mebel?

komoda
Przekonanie, że stylowy pokój kosztuje dużo więcej, nie zawsze jest zgodnie z prawdą. Stworzenie niepowtarzalnego klimatu w mieszkaniu często wymaga tylko trochę czasu i pracy, aby zrealizować swoje pomysły. Ciekawym rozwiązaniem może być przemiana zwykłego mebla w niepowtarzalny produkt, wykorzystując rozmaite techniki dekoracji i odnawiania...

Renowacja i pielęgnacja antyków

Komplet wypoczynkowy
Co zrobić ze starymi meblami na strychu u babci? Jak odnowić piękny, lecz zniszczony przedmiot kupiony na targach staroci? Pomożemy wybrać niezbędne preparaty do renowacji mebli oraz jak się zabrać za to niełatwe zadanie...