X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Pracownia Projektowa Archipelag

logo
Pracownia projektowaARCHIPELAG istnieje już dwanaście lat. Wchodząc w skład Grupy Archipelag gwarantują swoim klientom kompleksowość usług architektoniczno-budowlanych. Ich dotychczasowe doświadczenie, bogata oferta ponad 800 projektów domów jednorodzinnych, profesjonalnie przygotowana dokumentacja, dbałość o detal, współpraca z firmami oferującymi najlepsze rozwiązania dla budownictwa, stały monitoring potrzeb inwestorów oraz wysokiej klasy specjaliści gwarantują budowę domów nowoczesnych, zaprojektowanych według najnowszej wiedzy technicznej, funkcjonalnych i estetycznych. Domów, które są w stanie sprostać wysokim wymaganiom nowoczesnych użytkowników. ARCHIPELAG jest gwarantem jakości projektów i rzetelnej obsługi klientów, propaguje nowoczesne rozwiązania – jest organizatorem akcji edukacyjnej pod nazwą DOMY XXI i zachęca do budowy domów proekologicznych, oszczędnych, wygodnych, funkcjonalnych, zdrowych, czyli nowoczesnych w każdym wymiarze. Większość projektów gotowych oferowanych przez Pracownię Projektową ARCHIPELAG dostępna jest w wersji energooszczędnej, co pozwala uzyskać inwestorowi bardzo dobre parametry budynku odnoszące się do jego zapotrzebowania na energię oraz ograniczyć koszty jego użytkowania. Wszystkie zaś umożliwiają realizację domu w wersji wysoko energooszczędnej. Projekty gotowe, których dokumentacja uwzględnia współczesne potrzeby środowiska naturalnego oraz dba o jakość życia przyszłych mieszkańców są więc szczególnie poszukiwane. Wybierając nowoczesny projekt domu jednorodzinnego inwestor zyskuje pewność, że zbudowany na tej podstawie dom, będzie nie tylko wygodny i bezpieczny, ale również oszczędny.
Pracownia projektowa ARCHIPELAG jest wydawcą kwartalnika „Domy Rodzinne”, rocznika „Najpiękniejsze projekty domów. Archipelag.", katalogu „DOMY XXI” oraz biuletynu „Archipelag Nowości”.

Projekty domów pracowni Archipelag

Pracownia Projektowa Archipelag
ul. Czysta 2-4
50-013 Wrocław
tel./fax: (71) 798 38 38
www.archipelag.pl
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Prezentacje firm
2016-05-22 07:43:23
Tagi do artykułu: archipelag | domki jednorodzinne | projekty domów | domy energooszczędne
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
logo

Pracownia Architektoniczna Z500

Pracownia Architektoniczna Z500 ma bogatą ofertę domów jednorodzinnych, garaży, domów drewnianych, rezydencji oraz szamb. Dodatkowo biuro wykonuje projekty na indywidualne zlecenie inwestora.
Logo Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont tworzy projekty domów jednorodzinnych,
szeregowych i bliźniaczych.
Architekci Horyzont specjalizują się w projektowaniu domów typowych - jak twierdzą "Tym się pasjonujemy i to robimy najlepiej".
Logo pracowni Artinex

Pracownia Projektowa ARTINEX

ARTINEX działa od 1990 roku jako samodzielna autorska pracownia projektowa architekta Krzysztofa Wolskiego.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Biuro architektoniczne PIK

logo
Biuro architektoniczne PIK istnieje od 1982 roku. Projektowaniem architektoniczno - budowlanym zajmuje się już 27 lat. W tym czasie zostało opracowanych ponad 4000 projektów wszelkich obiektów.

Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy

Logo Lipińscy
Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy tworzy wysokiej klasy zespół specjalistów architektów, konstruktorów, grafików, planistów. Projekty cechuje bardzo dobry poziom architektury, funkcji i technologii.

Pracownia Architeka

logo
Pracownia Architeka posiada duże doświadczenie w projektowaniu domów na indywidualne życzenie klienta. Doświadczenie to pozwoliło wyjść pracowni naprzeciw klientom, którzy decydują się na projekt gotowy.

Biuro architektoniczne Marek Dąbrowski

logo
Biuro architektoniczne mgr inż.arch. Marka Dąbrowskiego zajmuje się zarówno projektowaniem domów jednorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej i budynków wielorodzinnych.