X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Pracownia projektowa Archeco - Dom Dla Ciebie

Archeco   Dom dla Ciebie
Pracownia istnieje od 2000 roku,najpierw pod nazwą ARCHIMAAT, a następnie od 2007 roku pod nazwą ARCHECO sp. z o.o.. Prowadzi działalność projektową, w dziedzinie projektowania domów jednorodzinnych. Pod marką Dom Dla Ciebie oferują swoim klientom projekty gotowe domów jednorodzinnych i garaży. Sprzedaż projektów prowadzą poprzez serwis internetowy www.domdlaciebie.com.pl oraz sieć pośredników na terenie całego kraju.


Projekty domów biura Archeco - Dom Dla Ciebie

Archeco Sp. z o.o.
ul.Sosnowa 30/2
55-075 Bielany Wrocławskie
tel. 071 311 20 66
tel./fax 071 361 46 86
tel. kom. 0695 946 369
www.domdlaciebie.com.pl

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Prezentacje firm
2016-06-11 12:56:29
Tagi do artykułu: domki jednorodzinne | projekty
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
logo

Pracownia Architektoniczna Z500

Pracownia Architektoniczna Z500 ma bogatą ofertę domów jednorodzinnych, garaży, domów drewnianych, rezydencji oraz szamb. Dodatkowo biuro wykonuje projekty na indywidualne zlecenie inwestora.
Logo pracowni Artinex

Pracownia Projektowa ARTINEX

ARTINEX działa od 1990 roku jako samodzielna autorska pracownia projektowa architekta Krzysztofa Wolskiego.
logo

Pracownia Architeka

Pracownia Architeka posiada duże doświadczenie w projektowaniu domów na indywidualne życzenie klienta. Doświadczenie to pozwoliło wyjść pracowni naprzeciw klientom, którzy decydują się na projekt gotowy.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Pracownia architektoniczna Dom-Projekt

logo
Dom-Projekt to autorska pracownia architektoniczna o wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu domów jednorodzinnych murowanych i drewnianych. Pracownia opracowuje gotowe (typowe) projekty domów o współczesnych rozwiązaniach funkcjonalnych i architekturze nawiązującej do najpiękniejszych przykładów polskiej architektury.

Pracownia projektowa Horyzont

Logo Horyzont
Pracownia projektowa Horyzont tworzy projekty domów jednorodzinnych,
szeregowych i bliźniaczych.
Architekci Horyzont specjalizują się w projektowaniu domów typowych - jak twierdzą "Tym się pasjonujemy i to robimy najlepiej".

Biuro architektoniczne PIK

logo
Biuro architektoniczne PIK istnieje od 1982 roku. Projektowaniem architektoniczno - budowlanym zajmuje się już 27 lat. W tym czasie zostało opracowanych ponad 4000 projektów wszelkich obiektów.

Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy

Logo Lipińscy
Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy tworzy wysokiej klasy zespół specjalistów architektów, konstruktorów, grafików, planistów. Projekty cechuje bardzo dobry poziom architektury, funkcji i technologii.