X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Pracownia Projektowa ARTINEX

Logo pracowni Artinex
ARTINEX działa od 1990 roku jako samodzielna autorska pracownia projektowa architekta Krzysztofa Wolskiego.
Oferują pełne przygotowanie inwestycji budowlanych do realizacji począwszy od analizy chłonności terenu poprzez uzyskanie danych inwestorskich, decyzji o WZiZT po pełną dokumentację projektową wielobranżową - budowlaną i wykonawczą. Następnie nadzorują przeprowadzenie procedur urzędowych do uzyskania pozwolenia na budowę, materiały do wyboru wykonawcy,materiały promocyjne i reklamowe inwestycji, nadzór autorski nad realizacją, aż po odbiór i dopuszczenie do użytkowania obiektu.


Firma ARTINEX wykonuje opracowania dla obiektów mieszkaniowych (jedno i wielorodzinnych), użyteczności publicznej (biurowych, gastronomii, hotelowych), obsługi motoryzacji (stacji paliw płynnych, myjni, salonów i serwisów samochodowych) i innych.
Mają również duże doświadczenie w zakresie modernizacji i rozbudowy (wraz ze zmianą funkcji) obiektów istniejących, w tym będących pod opieką konserwatora zabytków.


Potwierdzeniem doświadczenia firmy ARTINEX jest szereg naszych realizacji.

Projekty domów pracowni autorskiej Artinex

ARCHITEKTURA,WNĘTRZA - PROJEKTY I REALIZACJE
ARTINEX Krzysztof Wolski
ul.Turecka 4/20A
00-745 Warszawa
tel.+48 22 851 0945
fax. +48 22 851 0944
www.artinex.pl
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Prezentacje firm
2016-07-08 10:28:37
Tagi do artykułu: materiały budowlane | Warszawa
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
logo

Pracownia Architektoniczna Z500

Pracownia Architektoniczna Z500 ma bogatą ofertę domów jednorodzinnych, garaży, domów drewnianych, rezydencji oraz szamb. Dodatkowo biuro wykonuje projekty na indywidualne zlecenie inwestora.
Logo Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont tworzy projekty domów jednorodzinnych,
szeregowych i bliźniaczych.
Architekci Horyzont specjalizują się w projektowaniu domów typowych - jak twierdzą "Tym się pasjonujemy i to robimy najlepiej".
logo

Pracownia Architeka

Pracownia Architeka posiada duże doświadczenie w projektowaniu domów na indywidualne życzenie klienta. Doświadczenie to pozwoliło wyjść pracowni naprzeciw klientom, którzy decydują się na projekt gotowy.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Buduj świadomie – dom z dopłatą

logo
Budowa domu to dość kosztowna inwestycja, dlatego coraz więcej osób poszukuje rozwiązań, które umożliwią obniżenie kosztów. Warto sprawdzić, jakie narzędzia są dostępne na rynku, dzięki którym koszty poniesione na budowę domu będą niższe. Podczas budowy „liczy się każdy grosz” – dobrze wiedzą o tym ci, którzy mają ten etap za sobą.

Zdaniem ekspertów, pomimo trudnej sytuacji gospodarczej paradoksalnie właśnie teraz jest najlepszy czas na budowę domu. Tanieją materiały budowlane, działki, a firmy wykonawcze chętnie negocjują ceny. Do tego na rynku pojawiły się rozwiązania, które umożliwiają inwestorowi zrekompensowanie części kosztów poniesionych na budowę wymarzonego domu.

Funkcjonalny, dostosowany do potrzeb, czyli jaki powinien być dom na wsi.

Projekt domu Murena pracowni MTM STYL
Czy dom jednorodzinny na wsi powinien być taki sam jak dom miejski? Nie ma najmniejszego powodu, aby miał być domem gorszym, brzydszym, czy mniej wygodnym. Jest jednak kilka przyczyn, które sprawiają, że dom wiejski powinien być nieco inny od domu miejskiego.

Płyty gipsowo-kartonowe na wszelkie niedoskonałości

jadalnia
Oczekiwania inwestorów, decydujących się na budowę domu lub zakup nowego mieszkania są w obecnych czasach zdecydowanie wyższe aniżeli miało to miejsce jeszcze dziesięć lat temu. Tradycyjne, ciężkie materiały budowlane nie zawsze mogą sprostać naszym wyobrażeniom o wnętrzach w wymarzonym domu lub mieszkaniu.

Podłoga do zadań specjalnych

sklep
W biurach, restauracjach czy ekskluzywnych butikach wystrój wnętrza stanowi nieodzowny element wizerunku firmy, a podłoga to jego niezaprzeczalna podstawa. Oprócz walorów estetycznych posadzka musi być również wyjątkowo odporna na zniszczenia i ścieranie.