X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy

Logo Lipińscy
Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy, tworzy wysokiej klasy zespół specjalistów architektów, konstruktorów, grafików, planistów, marketingowców. Projekty cechuje doskonała jakość merytoryczna oraz bardzo dobry poziom architektury, funkcji i technologii.

M.&L. Lipińscy Biuro Projektowe specjalizuje się w projektowaniu domów jednorodzinnych. Posiada różnorodną kolekcję projektów autorskich, które prezentuje na łamach własnego ogólnopolskiego wydawnictwa Ciepłe Domy.
Lipińscy Domy zajmuje się projektowaniem domów indywidualnych, zespołów mieszkaniowych, obsługą deweloperów, oraz promowaniem w Polsce architektury energooszczędnej (projekty domów o niskim zapotrzebowaniu na ciepło, domów pasywnych) i domów gotowych. Swoją siedzibę posiadają we Wrocławiu i mają również przedstawicieli na terenie całego kraju.
Na rynku projektów gotowych domów jednorodzinnych są uznaną i solidną firmą. Posiadają różnorodną kolekcję ponad 350 projektów cieszących się uznaniem inwestorów i specjalistów. Świadczą o tym liczne wyróżnienia w konkursach i plebiscytach, oraz tysiące realizacji w Polsce i innych krajach Europy. Z naszych projektów powstają również domy gotowe.


Wszystkie projekty wykonują ze szczególną dbałością o prostą, racjonalną konstrukcję, doskonałe parametry techniczne, nowoczesne technologie grzewcze oraz logiczne układy funkcjonalne czyli o wszystko to, by dom był ciepły zarówno w sensie parametrów technicznych jak i tworzył najlepsze ramy dla ciepła rodzinnego.
Dzięki współpracy z wieloma firmami z branży budowlanej posiadają dostęp do nowoczesnych sprawdzonych technologii i szeroko pojętego doradztwa technicznego. Projekty są chwalone przez inwestorów i osoby adaptujące za wysoką jakość opracowania.

Projekty domów pracowni Lipińscy Domy

M.&L. LIPIŃSCY Biuro Projektowe
ul. Belgijska 69
54-404 Wrocław
tel./fax + 48 71 354 59 49
tel./fax + 48 71 354 52 09
tel./fax + 48 71 358 08 55
tel. kom. +48 601 87 26 57
tel. kom. +48 601 59 00 18
www.lipinscy.pl
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Prezentacje firm
2016-03-29 14:13:07
Tagi do artykułu: projekty domów | domki jednorodzinne
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
logo

Pracownia Architektoniczna Z500

Pracownia Architektoniczna Z500 ma bogatą ofertę domów jednorodzinnych, garaży, domów drewnianych, rezydencji oraz szamb. Dodatkowo biuro wykonuje projekty na indywidualne zlecenie inwestora.
Logo Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont tworzy projekty domów jednorodzinnych,
szeregowych i bliźniaczych.
Architekci Horyzont specjalizują się w projektowaniu domów typowych - jak twierdzą "Tym się pasjonujemy i to robimy najlepiej".
Logo pracowni Artinex

Pracownia Projektowa ARTINEX

ARTINEX działa od 1990 roku jako samodzielna autorska pracownia projektowa architekta Krzysztofa Wolskiego.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Biuro architektoniczne PIK

logo
Biuro architektoniczne PIK istnieje od 1982 roku. Projektowaniem architektoniczno - budowlanym zajmuje się już 27 lat. W tym czasie zostało opracowanych ponad 4000 projektów wszelkich obiektów.

Pracownia Architeka

logo
Pracownia Architeka posiada duże doświadczenie w projektowaniu domów na indywidualne życzenie klienta. Doświadczenie to pozwoliło wyjść pracowni naprzeciw klientom, którzy decydują się na projekt gotowy.

Pracownia Projektowa Archipelag

logo
Pracownia ARCHIPELAG istnieje już 12 lat. Gwarantują swoim klientom kompleksowość usług architektoniczno-budowlanych.

Biuro architektoniczne Marek Dąbrowski

logo
Biuro architektoniczne mgr inż.arch. Marka Dąbrowskiego zajmuje się zarówno projektowaniem domów jednorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej i budynków wielorodzinnych.