X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Ponad 170 projektów domów w jednym katalogu

Planujesz budowę domu i stoisz przed wyborem właściwego projektu? Chcesz postawić na energooszczędność, ale nie wiesz, jakimi kryteriami się kierować? Odpowiedzi na te i inne pytania czekają w najnowszym katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG. Na ponad 300 stronach znajdziesz autorskie projekty domów oraz porady od architektów.Wybierz swój projekt domu
Najnowszy katalog Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG prezentuje ponad 170 gotowych projektów domów – małych, dużych, piętrowych i parterowych, z poddaszem użytkowym lub poddaszem do adaptacji. Bez względu na to, czy przyszli mieszkańcy szukają niewielkiej, nowoczesnej parterówki, czy rezydencji w klasycznym stylu, z pewnością trafią na koncepcję domu, który zagwarantuje im codzienną wygodę w funkcjonalnej przestrzeni. Każdy z projektów wyróżnia się eleganckim designem i przytulnym wnętrzem.


Archipelag katalog


Domy tanie w utrzymaniu
Co jeszcze łączy projekty zaprezentowane w katalogu? Przede wszystkim energooszczędność, która jest tematem przewodnim aktualnego wydania. Każdy z przedstawionych propozycji projektów domów uwzględnia parametry zapewniające ekonomiczną eksploatację. Osoby szczególnie ceniące ekologię oraz niskie koszty utrzymania powinny jednak w pierwszej kolejności zapoznać się z kolekcją ENERGO PLUS (m.in. z nowoczesnym domem EX 20 G2). W tym przypadku architekci z Pracowni Projektowej ARCHIPELAG przewidzieli szereg dodatkowych rozwiązań energooszczędnych, aby maksymalnie ograniczyć straty energii.
Dowiedz się więcej o budowie domu
Choć w najnowszym katalogu znajdują się przede wszystkim projekty domów, nie brakuje w nim również informacji, które mogą okazać się przydatne podczas planowania budowy. Już na pierwszych stronach wydania poznasz trendy na 2018 rok, zmiany w przepisach prawnych lub wskazówki dotyczące przygotowania odpowiedniej dokumentacji.


Katalog „Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG” jest dostępny w salonach Empik, Relay, InMedio, Kolporter oraz Ruch. Zachęcamy do lektury!

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Projekty domów
2017-11-02 11:42:34
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
Małydomek1

Ciekawe aranżacje w projektach małych domów

Projekty niedużych domów mają swoje plusy i minusy. Są idealne na niewielką działkę budowlaną, tańsze w budowie i w utrzymaniu (np. z powodu niższych kosztów ogrzewania). Ich największym problemem jest stosunkowo mała przestrzeń do wykorzystania przez wieloosobową rodzinę. Istnieją jednak ciekawe sposoby na aranżację wnętrz, dzięki którym uda się wygospodarować miejsce na wszystkie niezbędne przedmioty, a każdy członek rodziny zdobędzie własny kąt.
dom wiata 1

Dom z miejscem na samochód. Jaki garaż wybrać?

Planując budowę garażu, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko indywidualne potrzeby domowników, ale przede wszystkim wymiary działki i sposób zagospodarowania terenu. Oba czynniki pozwolą odpowiedzieć na pytania - czy można postawić osobny budynek z miejscem postojowym, czy lepiej zdecydować się na wiatę obok domu? Projekt należy też opracować zgodnie z aktualnymi przepisami, które określają minimalną wysokość garażu oraz wielkość bramy wjazdowej.
ekonomiczny dom 1

Ekonomiczne podejście do budowy domu

Marzysz o własnej nieruchomości, ale martwisz się budżetem? Kwestie finansowe wcale nie muszą przekreślać planów budowy domu jednorodzinnego. Warto uzbroić się w kartkę i ołówek, aby z ekonomicznym nastawieniem podejść do wyboru odpowiedniego projektu. Jak to zrobić?
 
    Najlepsze projekty domów