X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Biuro Projektowe ARCHIPORTAL

ARCHIPORTAL – Biuro Projektowe
Pracownia architektoniczna Archiportal jest prężnie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w budownictwie jednorodzinnym. Archiportal skoncentrował się właśnie na tego rodzaju projektach, stąd doskonale zna wszelkie znaczące detale i najbardziej funkcjonalne rozwiązania w budownictwie jednorodzinnym.


Projekty naszej pracowni spodobają się szczególnie wielbicielom klasycznej elegancji. Wewnątrz pojawiają się wszystkie nowoczesne standardy architektoniczne, dzięki którym przestrzeń użytkowa jest maksymalnie wykorzystana i nabiera modnej stylistyki.

Wybierając projekt pracowni Archiportal, w ciągu 3-5 dni otrzymują Państwo całkowitą potrzebną dokumentację. Z naszej strony możemy zapewnić Państwa, że biuro projektowe Archiportal wkłada maksimum wysiłku i wiedzy, tak aby przyszły inwestor był w pełni usatysfakcjonowany.

Projekty domów pracowni ARCHIPORTALARCHIPORTAL – Biuro Projektowe
Ul. Bukowa 13 , 55-080 Smolec
Tel. 603 30 6161
(prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty)
www.archiportal.pl
mail: biuro@archiportal.pl


Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Prezentacje firm
Autor: Anna Dębiec
2016-03-13 10:23:16
Tagi do artykułu: projekty domów | biura projektowe
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
logo

Pracownia Architektoniczna Z500

Pracownia Architektoniczna Z500 ma bogatą ofertę domów jednorodzinnych, garaży, domów drewnianych, rezydencji oraz szamb. Dodatkowo biuro wykonuje projekty na indywidualne zlecenie inwestora.
Logo Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont tworzy projekty domów jednorodzinnych,
szeregowych i bliźniaczych.
Architekci Horyzont specjalizują się w projektowaniu domów typowych - jak twierdzą "Tym się pasjonujemy i to robimy najlepiej".
Logo pracowni Artinex

Pracownia Projektowa ARTINEX

ARTINEX działa od 1990 roku jako samodzielna autorska pracownia projektowa architekta Krzysztofa Wolskiego.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Biuro architektoniczne PIK

logo
Biuro architektoniczne PIK istnieje od 1982 roku. Projektowaniem architektoniczno - budowlanym zajmuje się już 27 lat. W tym czasie zostało opracowanych ponad 4000 projektów wszelkich obiektów.

Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy

Logo Lipińscy
Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy tworzy wysokiej klasy zespół specjalistów architektów, konstruktorów, grafików, planistów. Projekty cechuje bardzo dobry poziom architektury, funkcji i technologii.

Pracownia architektoniczna Zahir Art

logo
Projekty oddawane przez pracownię architektoniczną Zahir Art są kwintesencją ponad dziesięcioletniego doświadczenia projektantów. Powstawały one stopniowo i są efektem konsultacji i oczekiwań klientów.

Studio Rut

logo
Studio Rut istnieje od 74 lat. Opracowane i zrealizowane projekty domów są owocem długoletnich doświadczeń właściciela firmy Pana Rutkowskiego.