X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Fototapety do kuchni

Śniadanie jedzone pośród wielkich pomarańczy, zbóż, czy w kuchni wiejskiej chaty. Marzenie? Nie! Teraz to możliwe dzięki apetycznym fototapetom i pięknym panelom szklanym, które mogą ozdobić ścianę w niejednej kuchni. Patrząc na te wspaniałe smakołyki, z pewnością nie zabraknie nam apetytu podczas śniadania lub obiadu.Panel szklany do kuchni w stylu skandynawskim – Twoje Fototapety


Najczęściej wykorzystywanym motywem w dekoracji kuchni są produkty spożywcze. Duże i soczyste owoce, aromatyczne przyprawy, czy smakołyki które doskonale podkreślą wyjątkowy charakter kuchni. Z kolei miłośnicy kuchni włoskiej skuszą się na grafiki przedstawiające zioła lub makarony. Równie atrakcyjnie będą prezentować się zdjęcia prezentujące panoramy miast, a nawet motywy abstrakcyjne. Tego rodzaju wzory doskonale nadają się także na fototapety do jadalni lub salonu. W kuchniach od lat królują panele szklane, które są ciekawszą alternatywą dla klasycznych kafelków.

Fototapeta do kuchni – owoce – Twoje FototapetyFototapeta do jadalni – kompozycja przypraw – Twoje FototapetyFototapeta – panorama Rzymu – Twoje Fototapety

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Kuchnie
2016-08-30 17:12:37
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
mylo skyscraper style 2

Stylowa siódemka, czyli najpopularniejsze style w aranżacji wnętrz

Podobnie jak w świecie natury znajdziemy najprzeróżniejsze gatunki zwierząt i roślin, tak w świecie aranżacji istnieje wiele stylów, których różnorodność może być źródłem niekończących się zachwytów. Wśród najpopularniejszych rozwiązań warto wymienić siedem, które cieszą się ponadczasowym charakterem. Sprawdź, które pasują do Twojego wnętrza i zainspiruj się nimi, tworząc zachwycający wystrój.
MegaHomes1

Recykling poziom ekspert – czyli domy mieszkalne z kontenerów morskich

Adaptacja kontenerów morskich do budowy domów mieszkalnych, to z całą pewnością oryginalne i wciąż jeszcze nowatorskie rozwiązanie. Budownictwo modułowe zyskuje coraz więcej nowych zwolenników i śmielej wchodzi w kolejne obszary rynku. Do niedawna w Polsce budynki mieszkalne z kontenerów budziły skojarzenia z pomieszczeniami noclegowymi dla pracowników sezonowych lub budynkami typowo socjalnymi. Dziś pogląd ten ulega diametralnej zmianie. Domy kontenerowe okazują się być ciekawą alternatywą dla tradycyjnych form budownictwa.
Oto wnętrze rustykalne – odpowiedź na jedną z najgłębszych tęsknot człowieka: potrzebę poczucia bliskości z naturą. Ta tęsknota pachnie pieczonym chlebem, zaprasza by usiąść wygodnie i zwolnić nieco tempo. Nic dziwnego, że wnętrza inspirowane wiejską sielanką wciąż są modne i spotkać je można nie tylko w domach ukrytych w górskiej głuszy, ale również w centrach dużych miast.
 
    Najlepsze projekty domów