X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Trzy w jednym - AGD ergonomiczne

kuchenka, piekarnik, zmywarka
W ostatnim czasie na polskim rynku pojawiły się nowe modele urządzeń TRIO - 9501 i 9503 o podwyższonej wydajności, klasie energetycznej (A) i odświeżonym wyglądzie.

Candy Polska Sp. z o.o., producent urządzeń AGD, jako pierwsza w Europie, ponad 10 lat temu wprowadziła zestawy zintegrowane do kuchni o szerokości 60 cm, składające się z płyty grzejnej, piekarnika i zmywarki. Ich nowatorskość polega na połączeniu w jedno trzech najczęściej używanych urządzeń kuchennych przy zachowaniu wymiarów standardowego piekarnika. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik zyskuje dodatkowe 60 cm wolnej powierzchni, które w innej sytuacji zajmowałaby zmywarka.


- Zależy nam na tym, aby nasze nowe produkty stanowiły optymalne rozwiązanie dla osób, które urządzając małe kuchenne wnętrza, nie chcą rezygnować ze sprzętów podnoszących jakość życia. Rozwiązania wprowadzone przez Candy w ramach programu „Przyjazne Innowacje”, pozwalają użytkownikom zaoszczędzić czas i przestrzeń. - mówi Dariusz Opoka, Brand Manager, Candy Polska Sp. z o.o.Główne zalety serii TRIO:
1.Oszczędność miejsca
.
Urządzenia TRIO mają wymiary popularnego piekarnika z płytą grzejną, dzięki czemu mieszczą się nawet w małej kuchni.
2.Oszczędność czasu.
Czas najkrótszego zmywania to 32 minuty, (standardowe zmywanie trwa ok. 100 min). Program ten jest stosowany, w przypadku mniej zabrudzonych naczyń.
3.Funkcjonalność.
Zmywarka wchodząca w skład TRIO mieści 6 kompletów naczyń, dzięki czemu nie musimy czekać kilka dni na zapełnienie urządzenia. Ma to szczególne znaczenie dla par i młodych rodzin, które dziennie nie zużywają dużej ilości naczyń.
4.Program higieniczny 75°C.
Zmywanie w tak wysokiej temperaturze pozwala na usunięcie 99% zarazków, w tym grypy i gruźlicy. W standardowych zmywarkach najwyższa temperatura zmywania sięga jedynie 70°C.
5.Oszczędność energii i wody.
Zestawy zintegrowane TRIO posiadają wbudowane piekarniki o 39 litrowej pojemności, które zużywają tylko 0,75-0,79 kW/h energii, dzięki czemu przy przygotowywaniu jednego posiłku zużywamy mniej energii. Zmywarka zużywa jedynie 9 litrów wody do umycia wszystkich naczyń w jednym cyklu, czyli tyle ile w przybliżeniu wynosi ilość wody, która wycieka w ciągu minuty z kranu.
6.Możliwość regulowania twardości wody.
Wpływa to na czystość naczyń, pozwala uniknąć zacieków lub konieczności ponownego natłuszczania.
7.Łatwe utrzymanie czystości
Zmywarka zawiera koszyczek przy odpływie, dzięki któremu możemy w prosty i szybki sposób wyjąć pozostałości po zmywaniu. Zapobiega to zapychaniu się rur odpływowych.

Zestawy zintegrowane TRIO występują w klasie energetycznej A. Dostępne w kolorze srebrnym o wymiarach 60 cm szerokości, 60 cm głębokości i 85 cm wysokości.
Zestaw TRIO 9501 zawiera płytę grzejną z 4 palnikami, zapalnikiem zintegrowanym w pokrętle i zabezpieczeniem przeciwzapalnym, piekarnik typu elektrycznego o pojemności 39 litrów i zużywalności 0,75 kW/h oraz zmywarkę z 5 programami, zużyciem wody 9 litrów i temperaturą zmywania 40-75°C.
Zestaw TRIO 9503 zawiera płytę grzejną z 4 palnikami, piekarnik typu elektrycznego z termoobiegiem o pojemności 39 litrów i zużywalności 0,78 kW/h oraz zmywarkę z 6 programami, zużyciem wody 9 litrów i temperaturą zmywania 40-75°C.
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Sprzęt RTV i AGD
2010-03-29 09:38:23
Tagi do artykułu: Candy | AGD | zmywarki | piekarniki
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
mylo skyscraper style 2

Stylowa siódemka, czyli najpopularniejsze style w aranżacji wnętrz

Podobnie jak w świecie natury znajdziemy najprzeróżniejsze gatunki zwierząt i roślin, tak w świecie aranżacji istnieje wiele stylów, których różnorodność może być źródłem niekończących się zachwytów. Wśród najpopularniejszych rozwiązań warto wymienić siedem, które cieszą się ponadczasowym charakterem. Sprawdź, które pasują do Twojego wnętrza i zainspiruj się nimi, tworząc zachwycający wystrój.
MegaHomes1

Recykling poziom ekspert – czyli domy mieszkalne z kontenerów morskich

Adaptacja kontenerów morskich do budowy domów mieszkalnych, to z całą pewnością oryginalne i wciąż jeszcze nowatorskie rozwiązanie. Budownictwo modułowe zyskuje coraz więcej nowych zwolenników i śmielej wchodzi w kolejne obszary rynku. Do niedawna w Polsce budynki mieszkalne z kontenerów budziły skojarzenia z pomieszczeniami noclegowymi dla pracowników sezonowych lub budynkami typowo socjalnymi. Dziś pogląd ten ulega diametralnej zmianie. Domy kontenerowe okazują się być ciekawą alternatywą dla tradycyjnych form budownictwa.
Oto wnętrze rustykalne – odpowiedź na jedną z najgłębszych tęsknot człowieka: potrzebę poczucia bliskości z naturą. Ta tęsknota pachnie pieczonym chlebem, zaprasza by usiąść wygodnie i zwolnić nieco tempo. Nic dziwnego, że wnętrza inspirowane wiejską sielanką wciąż są modne i spotkać je można nie tylko w domach ukrytych w górskiej głuszy, ale również w centrach dużych miast.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Zmywarka na 15 kompletów naczyń

kuchnia
Innowacyjność produktu polega na połączeniu bardzo dużej pojemności z większą ilością koszów, które dostosowane są do różnych rozmiarów i rodzaju naczyń. W dolnym koszu o rozmiarze XXL można umieścić nawet duże garnki i patelnie.

Dodatkowy trzeci kosz przeznaczony jest na nietypowe przedmioty kuchenne, np. filiżanki, spodki, tarki, łyżki wazowe czy widelce stołowe...

Energooszczędny sprzęt AGD

wtyczka
Czy wiesz, że odpowiedni dobór sprzętu AGD, pozwala zaoszczędzić mnóstwo energii? Trudno wyobrazić sobie prowadzenie domu bez pomocy sprzętów elektrycznych. Nie oznacza to jednak, że muszą kosztować majątek w miesięcznym rozrachunku. Jakie urządzenia pochłaniają najwięcej energii elektrycznej? Jak wybrać energooszczędny sprzęt AGD? Na co zwrócić uwagę?

Jaką moc mają domowe urządzenia?

energia elektryczna
Informacje o perspektywie uwolnienia cen prądu, spowodowały, że wielu z nas zaczęło bacznie przyglądać się codziennemu poborowi energii przez urządzenia AGD. Na co zwrócić uwagę i za jakie domowe urządzenia elektryczne płacimy najwięcej?

Przechowywanie żywności w lodówce

lodówka
Wychodząc z pracy późnym popołudniem nie mamy czasu na zakupy. Te największe wykonujemy raz w tygodniu. Eksperci programu „Candy Przyjazne Innowacje” radzą, jak korzystać z nowoczesnych urządzeń AGD, aby efektywnie i optymalnie przechowywać żywność...