X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Nowe kolory kostki brukowej

Złocista pani jesień króluje nad światem. Nasze otoczenie przebiera się w enigmatyczne barwy. Kapryśne tonacje możemy od teraz spotkać również na brukowych nawierzchniach. Firma AWBUD zaprasza do krainy łagodności - cztery nowe kolory bruku kostek melanż: Kasztanowy, Piasek Pustyni, Safari i Gołębi powstały z inspiracji sił natury, po to, by obezwładnić nas nostalgią.


Szczypta poezji w przestrzeni
Nowa kolekcja brukowych melanży firmy AWBUD obfituje w zmienne tonacje barw oraz wielość kształtów, zapewniając niecodzienną podróż w stronę subtelnej estetyki. Kostki brukowe w kolorach: Kasztan, Safari, Piasek Pustyni i Gołębi są nieocenionymi towarzyszkami dla jesiennej aury. Zaskakują wieloznacznym urokiem i wychodzą naprzeciw wszelkim wariacjom aranżacyjnym z poezją w tle. Firma AWBUD proponuje nawierzchnie brukowe, których tonacje odpowiadają różnym obliczom jesieni: ciepły i słoneczny melanż Piasek Pustyni, głęboka gama brązu w Kasztanie, jaśniejsza tonacja Safari oraz chłodna szlachetność gołębiego melanżu. Modele występują we wszystkich kształtach, a także w formie płyt chodnikowych, unikatowo wzbogacając najbliższe otoczenie.AWBUD Piasek Pustyni - zatrzymać promyk słońca
kostka brukowaKostka brukowa w odcieniu Piasek Pustyni – nowość w ofercie AWBUD - to kolorystyczny melanż, który przywołuje wspomnienie lata. W blasku piaskowej tonacji może się ogrzać cały ogród oraz przestrzeń wokół domu. Dozwolone są tutaj wszelkie motywy aranżacyjne i szaleństwa kształtów. Słoneczny bruk zachwyci swą mocą pod postacią rozłożystych wachlarzy, krętych ścieżek oraz barwnych kręgów. Dynamiczną urodę kostki oddają jej zaokrąglone kształty oraz kolor, który wnosi do otoczenia słoneczną energię.

Afrykańska przygoda z kostką brukową AWBUD Safari
kostka brukowaGłówną cechą charakteryzującą kostki brukowe typu melanż jest ich niejednoznaczna uroda. Odcienie bruku mają zmienną naturę, przez co niebanalnie wzbogacają otoczenie. Takie wrażenia wywołuje dyskretny urok kostki brukowej Safari. Prezentuje ona tonacje łączące wspomnienie lata w Afryce z łagodną, polską jesienią, a jej niejednorodność kolorystyczna nadaje powierzchni unikatowego charakteru.


Kasztanowe kaskady barw
kostka brukowaPrawdziwy urok kostki brukowej typu melanż możemy docenić w spotkaniu z ekspresją barw modelu kasztanowego firmy AWBUD. O ton ciemniejsza od Safari, jest propozycją zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie twórcze podejście do aranżacji przestrzeni wokół domu. Kreując barwne mozaiki kształtów możemy czuć się zupełnie bezkarni. Kolory nawierzchni współgrają ze sobą, dodając przydomowej, roślinnej galerii nutkę melancholii. Kostka kasztanowa z kolekcji melanży firmy AWBUD doskonale wpisuje się również w styl rustykalny. Jej ciepłe tonacje i opływowe kształty wprowadzają atmosferę relaksu, tworząc oazę spokoju dla domowników i gości.

Gracja szarości – kostka brukowa AWBUD w kolorze gołębim
kostka brukowaNowa szata kolorystyczna nawierzchni stworzonych przez firmę AWBUD powstała z inspiracji naturą. Przekonuje do tego szlachetna uroda gołębiej mozaiki bruku. Kostka ta w subtelny i łagodny sposób komponuje się z krajobrazem. Jej chłodna delikatność dopełnia zarówno złocistą jesienną różnorodność, jak i wiosenną świeżość, a także zimowy minimalizm czy letni przepych ogrodu. Gołębi melanż może być ciekawą propozycją uzupełniającą kompozycje z kostek standardowych o ciemnej tonacji. Tego typu aranżacyjne formy ozdobią ścieżki, podjazdy oraz zakątki posesji w pomysłowy, a jednocześnie pełen naturalnej gracji sposób.

Nowa kolekcja barw kostek brukowych typu melanż firmy AWBUD otwiera przed nami nowe możliwości aranżacyjne. Z nawierzchnią brukową w nowych kolorach: Piasek Pustyni, Safari, Kasztan i Gołębi wkraczamy do krainy niewyczerpanego potencjału łączenia odcieni i kształtów. W tym wypadku należy popuścić wodze fantazji, a wszystko po to by znaleźć spokój w łagodnej melancholii jesieni.
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Otoczenie domu
2009-10-19 09:44:32
Tagi do artykułu: AWBUD | nawierzchnie | kostka brukowa | bruk | mozaika | ścieżki | podjazdy
 
Powiązane galerie:
Galeria Kostka brukowa Kostka brukowa      
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
gaz

Jak zmienić sprzedawcę gazu i sporo na tym zaoszczędzić?

Kiedy rachunek za gaz zaczyna nadmiernie obciążać twój budżet możesz, jak w przypadku energii elektrycznej, zmienić sprzedawcę. Wbrew pozorom nie jest to trudne i wymaga przejścia jedynie kilku formalnych kroków. Oto zwięzły poradnik dla wszystkich, którzy potrafią liczyć własne pieniądze, i którzy właśnie pomyśleli o takiej operacji.
ogród

Zagospodarowanie terenu wokół nowego domu

Zagospodarowanie terenu wokół domu, to przeważnie ostatni etap ciężkich prac, po przeprawie przez proces budowy i przeprowadzce. Piękny ogród wokół domu ma nie tylko zachwycać, ale też być praktyczny i łatwy w utrzymaniu. Dbanie o nowy dom oraz obejście wymaga wiedzy i wysiłku, dlatego tak ważny jest dobry pomysł na aranżację.
kostka brukowa

Kompozycje z kostki brukowej

Otoczenie domu jest wizytówką jego gospodarzy, dlatego powinno mieć gustownie zaaranżowaną zieleń, ładne ogrodzenie oraz trwałą i estetyczną nawierzchnię. Ścieżki i podjazdy mogą być neutralne i nie rzucać się w oczy albo odgrywać główną rolę w aranżacji terenu wokół domu. Jak dopasować kompozycję z kostki brukowej i jej kolorystykę do stylu domu?
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Posadzki brukowane w wielkomiejskim stylu

kostka brukowa
Kostka brukowa Standard Produkcji Wyrobów Betonowych AWBUD idealnie nadaje się do układania powierzchni placów, chodników, parkingów i podjazdów. Są to kostki wyjątkowo trwałe, odporne na mróz, ścieranie i naciski ciężkich pojazdów...

Podjazd do garażu w wielkim stylu

kostka brukowa
Nawierzchnia prowadząca do garażu powinna być solidnie wykonana i wytrzymała. Podjazd to wizytówka domu, element który ma współgrać z wypełniającą posesję przyrodą, a także co dnia unosić ciężar naszego auta. Eksperci firmy AWBUD radzą, jak zwieńczyć brukowe dzieło łącząc funkcjonalność z estetyką wykonania.

Jaka przestrzeń, taka kostka

nawierzchnia
Szlachetna kostka brukowa to materiał coraz chętniej wybierany do aranżacji przestrzeni wokół domu. Jej rodzaje i kolory dają wręcz nieograniczone możliwości wykorzystania. Bywa, że jej wybór to proces podobny do wyboru podłogi w mieszkaniu. Od tego jak wyglądać będą ścieżki, tarasy i podjazdy zależy przecież jak prezentuje się cała posesja. Dlatego warto dołożyć szczególnych starań, aby wybrana nawierzchnia była właściwa i pasowała klimatem do naszego domu.

Atrakcyjny wygląd otoczenia domu

kostka brukowa
Otoczenie naszego domu powinno wyglądać atrakcyjnie przez cały rok. Pragniemy aby niezależnie od pogody, zawsze estetycznie wyglądała. Jest to możliwe, dzięki odpowiednim akcentom i dodatkom.