X
Logo Projektoskop.pl
 
 
Kredyty hipoteczne
 
 
 
 
 

Ponadczasowa kostka brukowa

Narodzona z piany morskiej Afrodyta, bogini piękna i miłości, już w starożytności inspirowała wrażliwe artystyczne dusze. Jako ponadczasowy wzorzec piękna pozostaje natchnieniem także dziś, kiedy na kształt dzieła sztuki możemy formować codzienne otoczenie. To właśnie jej imieniem firma AWBUD nazwała jedną z kolekcji szlachetnie płukanych kostek exclusive.


kostka brukowaStarożytny ideał piękna oparty na doskonałej harmonii wymiarów i kształtów jest wzorem nieprzemijającym. Uosobiony w postaci Afrodyty czczony był głównie przez kobiety, które widziały w niej patronkę małżeństwa i podkreślających jej morskie pochodzenie żeglarzy. Jednak samo piękno bez charakteru traci na wyrazistości i uroku. Stąd produkowana przez AWBUD szlachetna kostka brukowa Afrodyta to doskonałe połączenie wyrafinowanego kształtu i idealnie dobranych wymiarów, decydujące o niepowtarzalnym charakterze powierzchni.

Afrodyta z kolekcji AWBUD - harmonia piękna i charakteru


kostka brukowaCharakterem kostki brukowej Afrodyta jest jej doskonała forma. Zapewnia ją zaawansowana technologicznie obróbka ekskluzywnych produktów firmy AWBUD. Afrodyta to gatunek kostek szlachetnie płukanych, będących propozycją dla klientów ceniących sobie piękno i wysoką jakość. Do produkcji współczesnej Afrodyty używa się kruszyw najwyższej jakości, co w połączeniu z technologią „wypłukiwania” powierzchni daje efekt szorstkiego grenu. Kostki imitują naturalny kamień, ale nie posiadają właściwych mu wad i niedoskonałości. Występują bowiem w różnych kształtach, kolorach i rodzajach. Powierzchnia kostki brukowej Afrodyta może mieć postać ciemnego bazaltu, jasnego piaskowca, gołębiego granitu czy też purpurowego porfiru.

kostka brukowaSzlachetnie płukana kostka brukowa Afrodyta z kolekcji Exclusive posiada grubość 6 cm i oferowana jest w zestawie zawierającym elementy o różnych wielkościach. Mniejsze kostki mają wymiar 5,3 cm x 8,3 cm x 6,3 cm oraz 6,3 cm x 8,3 cm x 7,3 cm, średnie: 7,3 cm x 8,3 cm x 8,3 cm, największe kostki to 8,3 cm x 8,3 cm x 9,3 cm oraz 9,3 x 8,3 x 10,3 cm. Rozmaite rodzaje kształtów kostki Afrodyta odpowiadają na różnorodne oczekiwania i pomysły klientów, podkreślających dekoracyjny walor projektowanej nawierzchni.

Przy całym swym klasycznym pięknie kostki Afrodyta firmy AWBUD są nowoczesne i estetyczne. Nadają ułożonej z nich nawierzchni ekskluzywny charakter, pozwalają na jej artystyczną aranżację. Mogą także stanowić element ozdobny uzupełniający kompozycje z kostek standardowych.

Szlachetnie płukana kostka brukowa Afrodyta z kolekcji Exclusive
Grubość: 6 cm Cena: 68,80 zł netto/mkw, 83,94 zł brutto/mkw
Produkcja Wyrobów Betonowych AWBUD 42-443 Fugasówka/Zawiercie, ul.Reja 4
www.awbud.pl
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Otoczenie domu
2011-10-17 12:11:44
Tagi do artykułu: kostka brukowa | kamień | AWBUD
Podyskutuj na forum (0):
 
Bądź pierwszym, który doda komentarz do tego artykułu. Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać nowy komentarz...
 
 
Powiązane galerie:
Galeria Kostka brukowa Kostka brukowa      
 
    Najlepsze projekty domów