X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

ARCHON+ Biuro Projektów

Logo ARCHON+
ARCHON+ Biuro Projektów zostało założone w 1990 r. przez arch. Barbarę Mendel. Specjalizuje się w opracowywaniu i sprzedaży gotowych projektów domów.

Bieżąca oferta ARCHON+ zawiera ponad 650 projektów domów - funkcjonalnych, komfortowych i energooszczędnych - cieszących się od wielu lat dużą popularnością i uznaniem wśród Inwestorów. Projektanci ARCHON+ Biuro Projektów dokładają wszelkich starań, aby tworzyć projekty domów o doskonałych proporcjach, funkcjonalne, nowoczesne oraz energooszczędne, a jednocześnie zawsze pamiętają o tym, aby łatwo można je było wykonać. Wdrożony przez ARCHON+ Biuro Projektów System Zarządzania Jakością ISO 9001 gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nasze biuro projektów domów.


Nasze kolekcje skierowane są do Inwestorów o różnorodnych gustach, oczekiwaniach i możliwościach finansowych. Prawie 400 projektów domów z naszej oferty projektowej spełnia kryteria określone w programie „Rodzina na Swoim” (powierzchnia użytkowa do 140m²). Norma według której wyliczamy powierzchnię użytkową domu pozwala określić ją w sposób najbardziej korzystny, a sam Klient może wybrać swój wymarzony dom ze zdecydowanie większej oferty projektowej.Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się atrakcyjne dodatki do projektów domów z kolekcji ARCHON+, takie jak:

- Pakiet Energooszczędny,
- Pakiet KOMFORT+,
- Pakiet PIĘKNY OGRÓD,
- Projekt Instalacji INTELIGENTNY DOM
- Projekt Instalacji Teletechnicznych,
- Projekt Wentylacji Mechanicznej i Ogrzewania Kominkowego
- Projekt ogrzewania podłogowego, POMPY CIEPŁA oraz kominka z płaszczem wodnym
- Projekt Szamba

Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się, najbardziej aktualny na rynku kosztorys budowlany, aktualizowany kwartalnie.

Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy kolekcję „Domy w dwóch stylach”. Oferta zawiera wybrane projekty domów w dwóch odsłonach – tradycyjnej i nowoczesnej. Pokazuje jak poprzez dobór odpowiednich detali czy materiałów wykończeniowych nadać w prosty sposób indywidualny charakter wybranemu projektowi.

Więcej informacji o ARCHON+ oraz naszej ofercie projektowej na stronach: www.archon.pl , www.projektydomow.pl

Projekty domów pracowni ARCHON+

ARCHON+ Biuro Projektów
ul. Słowackiego 86
32-400 Myślenice
tel. 012 37 21 900
fax 012 37 21 909
archon@archon.pl
www.archon.pl
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Prezentacje firm
2016-06-25 17:05:19
Tagi do artykułu: ARCHON+ | projekty domów | Inteligentny dom | szambo
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
logo

Pracownia Architektoniczna Z500

Pracownia Architektoniczna Z500 ma bogatą ofertę domów jednorodzinnych, garaży, domów drewnianych, rezydencji oraz szamb. Dodatkowo biuro wykonuje projekty na indywidualne zlecenie inwestora.
Logo Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont tworzy projekty domów jednorodzinnych,
szeregowych i bliźniaczych.
Architekci Horyzont specjalizują się w projektowaniu domów typowych - jak twierdzą "Tym się pasjonujemy i to robimy najlepiej".
Logo pracowni Artinex

Pracownia Projektowa ARTINEX

ARTINEX działa od 1990 roku jako samodzielna autorska pracownia projektowa architekta Krzysztofa Wolskiego.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Sprawdź jak ważne jest właściwe usytuowanie domu na działce

dom jednorodzinny
Jedną z najistotniejszych decyzji, którą trzeba podjąć przed rozpoczęciem budowy domu, jest właściwe usytuowanie budynku względem stron świata. Ważne jest takie zlokalizowanie strefy dziennej domu, aby jak najdłużej cieszyć się słońcem.

Jak uzyskać pozwolenie na budowę

dom jednorodzinny
Pozwolenie na budowę to niezwykle ważny dokument, ponieważ tylko na jego podstawie można rozpocząć prace budowlane. Trzeba jednak wiedzieć, że aby je otrzymać należy najpierw zgromadzić szereg wymaganych dokumentów.

Dom parterowy, piętrowy czy z poddaszem użytkowym?

dom
Wybór przyszłego domu to zadanie wymagające analizy wielu różnych czynników. Oprócz preferencji wszystkich domowników dotyczących układu funkcjonalnego, bryły i stylistyki, trzeba wziąć pod uwagę uwarunkowania wynikające z miejscowego planu zagospodarowania lub decyzji o warunkach zabudowy.

Romantyczny czar ogrodowej altanki

Altanka grillowa Archon+
Romantyzm to najbardziej ulubiona epoka w literaturze polskiej i światowej. Właśnie w tej epoce w dziełach Klasyków, pojawiały się często opisy tajemniczych ogrodów i urokliwych altan. Obecnie motywacją do budowy ogrodowej altanki dalej pozostają marzenia, ale również praktyczna i użytkowa funkcja tych niewielkich budowli.