X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Termowentylator ceramiczny

termowentylator
Chłodniejsze wieczory stają się normą, dlatego też do momentu rozpoczęcia sezonu grzewczego często zdarza się sięgnąć po dodatkowy sweter czy koc. Gdy to okazuje się niewystarczające, trzeba wspomóc się techniką. First Austria myśli ciepło o wszystkich, którzy narzekają na chłody.


Przenośny termowentylator ceramiczny to remedium na jesienne spadki temperatur. Urządzenie spodoba się sympatykom nowoczesnego designu i będzie pasowało do każdego wnętrza. Ze względu na niewielką moc - 1800W - idealnie sprawdza się w małych pomieszczeniach.

Wyposażone zostało w dwa poziomy nawiewu ciepłego powietrza oraz termostat zabezpieczający przed przegrzaniem. Posiada funkcję automatycznej oscylacji, która umożliwia obrót urządzenia, jednocześnie zwiększając jego zasięg oddziaływania. W razie przypadkowego upadku ulega automatycznemu wyłączeniu. Dodatkowo zawiera funkcję chłodzenia, dzięki której w cieplejsze dni można ochłodzić pomieszczenie.Do zestawu dołączona jest polska instrukcja. W przypadku awarii obowiązuje dwudziestoczteromiesięczna gwarancja.

Termowentylator Ceramiczny FA 5590
Parametry:

- dwa poziomy grzania
- ustawiany termostat
- funkcja oscylacji
- funkcja chłodzenia
- zabezpieczenie przed przegrzaniem
- ceramiczne płytki grzewcze
- automatyczne wyłączanie podczas przewrócenia urządzenia
- moc: 1800W
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Instalacje HVAC
2010-09-27 09:42:15
Tagi do artykułu: First Austria | termowentylatory | ogrzewanie
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
Wilgoć na ścianie

Osuszacze powietrza

Problemem często pojawiającym się w domu jest zbyt duża wilgoć. Skutkami nadmiernej wilgoci są grzyby, drobnoustroje, złe samopoczucie, a nawet poważne choroby. Jeżeli wilgoć pojawia się okresowo, wystarczy intensywnie wietrzyć i ogrzewać mieszkanie. Jeśli jednak wilgoć jest dość duża, aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji, warto zaopatrzyć się w odwilżacz powietrza, zwany inaczej osuszaczem.
nagrzewnica gazowa

Nagrzewnice elektryczne i gazowe – specyfikacja

Nagrzewnice powietrza wykorzystuje się do ogrzewania obiektów produkcyjnych, magazynowych, gospodarczych oraz wnętrz jesienią i zimą. Na rynku istnieje wiele urządzeń tego typu, które różnią się między sobą mocą grzewczą i metodą zasilania. Czym kierować się przy wyborze nagrzewnicy?
Wentylator marki First Austria

Jaki wentylator do domu i biura?

Wentylator wciąż kojarzy się z tradycyjnym urządzeniem, w którym kilkuramienne śmigło napędzane jest przez wirnik. Dzięki niemu powietrze rozpędza się i oziębia dając w efekcie przyjemny podmuch, chłód i ulgę w upalne dni.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Wodne ogrzewanie podłogowe

ogrzewanie podłogowe
TECEflex wodne ogrzewanie podłogowe, to kompleksowy system przeznaczony do budowy niewielkich instalacji w domach jednorodzinnych, a także w budynkach o znacznie większej kubaturze - halach wystawowych i produkcyjnych, obiektach sakralnych, basenach, salach widowiskowych i ekspozycyjnych,
a nawet dworcach.

Kocioł Eko Komfort firmy HKS Lazar

kocioł
Opalane peletami kotły CO Eko Komfort należy do grupy głównych produktów firmy HKS Lazar. Urządzenie jest przeznaczone do zasilania instalacji C.O. i C.W.U...

Kolektory słoneczne na dachu

kolektory słoneczne
Równoważony rozwój, dom pasywny, a także ekologiczne formy pozyskiwania i wykorzystania naturalnych zasobów środowiska to jedne z popularniejszych haseł w dzisiejszym budownictwie.

Grzejniki źródłem ciepła w naszym domu

Grzejnik płytowy
Oczywiste jest, że grzejniki służą do ogrzewania. W tej kwestii od ponad 150 lat nic się nie zmieniło, jednak należy zwrócić uwagę na zmiany jakie zaszły w ich wyglądzie i walorach estetycznych. Pierwsza „ciepła skrzynka” (nazwa wymyślona przez wynalazce – Franza San Galli) została zamontowana już w 1855 roku w Sankt Petersburgu. Jakie są współczesne grzejniki po przebyciu tej długiej drogi? Poniżej przedstawiamy mały przegląd obecnie dostępnych grzejników.