Logo Projektoskop.pl

Mapa Serwisu    Atom    Rss    Forum   
 
 
 
reklama:
 
Kredyty hipoteczne
 
 
 
 
 
 

W najbliższy weekend firmowe targi nieruchomości

Początek września to także start sezonu targów mieszkaniowych. Dlatego Dolcan, jeden z największych deweloperów mieszkaniowych zdecydował się na organizację pierwszych w Polsce firmowych targów nieruchomości. Osoby planujące nowe „M” będą mogły wybierać spośród 2 tys. mieszkań. Nie zabraknie nowości, zaplanowano też liczne targowe promocje.

Balkon pozwala rodzicom mieć pociechę zawsze na oku, nawet, jeśli bawi się na zewnętrz
Dolcan zaprezentuje na firmowych targach nieruchomości aż 15 inwestycji zlokalizowanych w całej Warszawie: na Woli, Ochocie, Włochach, Targówku, Białołęce i Rembertowie. Będą także osiedla wybudowane w Ząbkach i realizowane obecnie w Markach. – W sumie klienci będą mogli wybierać w ofercie ponad 2 tys. mieszkań – informuje Robert Ziółek, dyrektor generalny Dolcan.

Deweloper zaznacza, że będą to mieszkania z różnych segmentów rynku: od dużych, wysokiej klasy domów jednorodzinnych, poprzez rynek mieszkań na osiedlach wielorodzinnych i prestiżowe apartamenty, do nowości w ofercie, czyli mieszkań bezczynszowych.

Tragi odbędą się w dniach 17-18 września, w godz. 10.00 – 18.00, na terenie osiedla przy ul. Skierniewickiej 14, na warszawskiej Woli. – Po wakacyjnym wypoczynku wiele osób wraca do codziennych spraw. A ci, którzy chcą kupić nowe mieszkanie rozpoczynają intensywne poszukiwania. Chcemy pomóc klientom, dlatego właśnie teraz wychodzimy z pełną ofertą kilkunastu osiedli – wyjaśnia dyrektor Ziółek.

Dlaczego firmowe targi mieszkań? Forma targów od lat uważana jest przez osoby planujące zakup mieszkania za najwygodniejszy sposób zebrania informacji. Obejrzenie w jednym miejscu kilku czy kilkunastu osiedli jest dużo wygodniejsze niż omawianie całej oferty np. przez telefon. Klienci mają dużo szczegółowych pytań i osobisty kontakt jest dużo lepszy, niż wymiana e-maili, czy poszukiwanie informacji na stronach internetowych dewelopera. Dolcan zauważył wyraźne zainteresowanie takim sposobem przedstawienia oferty przez samego dewelopera. - Kilkanaście dni temu zorganizowaliśmy lokalne targi nieruchomości w Ząbkach, dla tych, którzy chcą kupić nowe „M” w swojej okolicy. I choć była to pierwsza edycja imprezy, to osób odwiedzających było bardzo dużo – informuje przedstawiciel firmy.

Inwestor w czasie weekendowych firmowych targów mieszkań zaprezentuje m.in. 6 osiedli mieszkań bezczynszowych, projekty wielorodzinne jak Ogrody Ochota czy Osiedle Tęczowe, a także wysokiej klasy apartamenty z widokiem na miasto w projekcie Skierniewicka oraz domy jednorodzinne z osiedla Magenta w Rembertowie. Na klientów czekają liczne promocje np. w inwestycji Ogrody Ochota przygotowano 20 mieszkań w cenie 7.200 zł za mkw.
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Nowości z rynku
2011-09-15 09:02:23 (AB)
Tagi do artykułu: mieszkania | targi mieszkaniowe | Warszawa | osiedla | Dolcan | domy jednorodzinne | apartamenty
Podyskutuj na forum (0):
 
Bądź pierwszym, który doda komentarz do tego artykułu.


+Dodaj komentarz:
 
Autor:
Treść
 
 
Inne wiadomości
ceny mieszkań

Mieszkania z rynku wtórnego droższe od lokali deweloperskich

Ceny mieszkań z rynku wtórnego są wyższe od cen lokali deweloperskich. Taką tendencję można odczytać z zestawień średnich cen ofertowych lokali mieszkalnych, z drugiej ręki dla: Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Do zestawienia wzięto dane ofertowe od III kwartału 2006 r. do końca ubiegłego roku.
Ludwika Ogorzelec

Zabłąkana chmura w Ogrodach Hallera

Kameralny rynek na osiedlu przy ul. Hallera już wkrótce zyska zupełnie nowe oblicze. Pojawi się tam rzeźba miejska "Zabłąkana chmura" autorstwa Ludwiki Ogorzelec. Oficjalne odsłonięcie dzieła odbędzie się 23 maja o godz. 19:30.
nieruchomości

Jak upolować okazję mieszkaniową?

Przez ostatnie dwa lata, do marca bieżącego roku, średnie ceny mieszkań deweloperskich w Warszawie spadły prawie o 9%, a w Krakowie i Wrocławiu odpowiednio 11,2% i 13,4%.
ceny mieszkań

Gdzie można kupić najtańsze nowe mieszkania?

Najtańsze mieszkania w stolicy, można znaleźć w Białołęce.
elewacja

Kupię mieszkanie z widokiem na południe

Okazuje się, ze położenie lokalu mieszkalnego względem kierunków świata, ma kluczowe znaczenie dla klientów. Aż 91 proc. ankietowanych agentów twierdzi, że nabywcy zwracają uwagę, na którą stronę wychodzą okna.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Osiedla bezczynszowe?

osiedle
Firma Dolcan wbijając symboliczną „pierwszą łopatę” rozpoczęła budowę osiedla realizowanego w ramach projektu mieszkań bezczynszowych. W inwestycji Rudy Rydz realizowanej w warszawskim Rembertowie powstanie 78 mieszkań. Blisko połowa z nich jest już sprzedana. Pierwszy etap osiedla zostanie oddany do użytku już na początku przyszłego roku.

Mazowieckie Targi Mieszkań – 20-21 lutego

taras
W najbliższy weekend warszawska Hala Expo przy ulicy Prądzyńskiego będzie miejscem największych w stolicy targów mieszkaniowych organizowanych przez Nowy Adres. Wśród wystawców znajdzie się osiedle ekskluzywnych domów realizowanych przez spółkę Magnolia Polska...

Warszawskie soft-lofty w budowie

apartamenty
Woronicza Qbik, którego budowa rozpoczęła się w styczniu 2010 roku, to 350 lokali w tym 163 to mieszkania dwupoziomowe i 183 jednopoziomowe. Piętrowe, wysokie na prawie 6 m mieszkania dają niespotykane możliwości aranżacyjne i stanowią prawie nieograniczone pole dla wyobraźni ich nabywców.

Majówka w Dolcanie

Dolcan
28 maja firma Dolcan organizuje Dzień Otwartych Drzwi swoich warszawskich osiedli. W biurze firmy, na terenie inwestycji Skierniewicka City zapoznać się będzie można z całą stołeczną ofertą dewelopera - to w sumie 13 inwestycji. Ci, którzy wybiorą się na majówkę dodatkowo mogą wygrać nowoczesny skuter.
 
 
 
 
 
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 06 Image 06 Image 06 Image 06 Image 06 Image 06 Image 06