X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Dekoracje
 

Tytuł:  Kolorowe koce polarowe
Autor:  Praktiker
Źródło:  Praktiker
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
Fototapeta

Elektryzujące kolory z Praktikera

Zimową aurę, pozbawionej żywych i soczystych kolorów, z pewnością ubarwi miks dobrze skomponowanych, elektryzujących barw. Wystarczą nawet trzy mocne kolory, by cały rok cieszyć się pozytywną energią w domowym wnętrzu.
Artykuły powiązane
tapety

Powiększanie wnętrz kolorem

Dobór odpowiedniej kolorystyki w sposób kluczowy wpływa na charakter i klimat wnętrza. Barwy oddziaływują nie tylko na nasze samopoczucie i nastrój, ale również odgrywają znaczną rolę przy ustalaniu stylu danego pomieszczenia. Poniżej bank cennych porad z Praktikera na temat zestawiania kolorów i ich funkcji...
dodatki

Energetyczna czerwień we wnętrzach

Kolor czerwony kojarzy nam się z energią, pozytywnymi emocjami oraz ciepłem. Jest to barwa, która pobudza do działania i poprawia samopoczucie. O jej wyjątkowych właściwościach warto pamiętać podczas aranżacji wnętrz. Jak należy dobierać dodatki w kolorze czerwonym?
salon

4 żywioły farb Dekoral

Nasz świat, wedle filozofii starożytnych, tworzą cztery żywioły: woda, ogień, powietrze i ziemia. To, który żywioł jest nam najbliższy, decyduje, czy podczas wakacyjnych wojaży pływamy, chodzimy po górach, czy wzbijamy się w przestworza.
 
    Najlepsze projekty domów