X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Dekoracje
 

Tytuł:  Gwiazda Betlejemska
Autor:  Stars for Europe
Źródło:  Stars for Europe
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
Gwiazda Betlejemska

Gwiazda Betlejemska nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia uznawane są za jedne z najważniejszych w roku i wiążą się z pięknymi tradycjami. Jest to okres, w którym polskie domy przepełnione są licznymi ozdobami, wprowadzającymi świąteczny nastrój i potęgującymi radosną atmosferę. Jedną z niezastąpionych roślin, stwarzających ogromną paletę możliwości dekoracyjnych, jest poinsecja, zwana gwiazdą betlejemską. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby ta zimowa piękność, zmieniła się w niepowtarzalną dekorację.
Artykuły powiązane
dekoracja świąteczna

Świąteczne dekoracje z gwiazdą betlejemską

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej barwny okres w całym roku kalendarzowym. Dzięki barwnym dekoracjom, światełkom, drzewkom, stroikom i kwiatom, otaczająca nas rzeczywistość zmienia się nie do poznania. Jednym z symboli Świąt, jest gwiazda betlejemska, czyli poinsecja. Podpowiadamy, jak udekorować gwiazdę betlejemską, by stanowiła ciekawą ozdobę domowe wnętrza.
kwiaty doniczkowe

Jak pielęgnować Gwiazdę Betlejemską

Wilczomlecz nadobny (Euphorbia pulcherrima), potocznie nazywany Gwiazdą Betlejemską lub poinsecją, to najpopularniejsza roślina sezonowa będąca świąteczną dekoracją naszych domów. Stała się w pewien sposób symbolem Świąt Bożego Narodzenia i nie ma drugiej rośliny doniczkowej tak doskonale rozweselającej nasze mieszkanie w tym okresie, no może oprócz Amarylisów, których jestem wielkim miłośnikiem.
dekoracja świąteczna

Odświętne dekoracje kwiatowe w restauracjach

Dobra restauracja lub firma cateringowa nie tylko słynie z wyśmienitego jedzenia. Goście oczekują czegoś więcej niż tylko wspaniałej zabawy. Oprócz zaspakajania apetytu, właściciele powinni zadbać o panujący nastrój i komfort miejsca. Dobra atmosfera w restauracji jest źródłem sukcesu a dekoracje kwiatowe odgrywają w niej niezwykle ważną rolę. W zależności od pory roku tworzą miły i przyjemny klimat.
 
    Najlepsze projekty domów