X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Prysznice
 

Tytuł:  Aranżacja małej łazienki
Autor:  Tubądzin
Źródło:  Tubądzin
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
łazienka

Ekspert radzi: jak zaaranżować małą łazienkę?

Mała łazienka nie musi być problemem – ograniczona przestrzeń nie oznacza rezygnacji z ulubionych kolorów i wygody. Urządzenie małych przestrzeni to kwestia pomysłowości i kilku nieskomplikowanych rozwiązań.
Artykuły powiązane
łazienka

Łazienka z klasą i w dobrej cenie?

Remont łazienki to inwestycja na lata. Ma więc być elegancka, ponadczasowa, a jednocześnie funkcjonalna. Cena także nie jest bez znaczenia. Podczas aranżacji łazienki najważniejsze jest to, żeby pamiętać o tak zwanych strefach funkcjonalnych. W łazience dzielą się one na strefę suchą i mokrą. Strefa sucha jest przede wszystkim strefą wypoczynkową.
płytki ceramiczne

Parkiet, wykładzina, deska barlinecka czy płytki ceramiczne?

Urządzając dom czy mieszkanie, stajemy przed niełatwym wyborem pomiędzy różnorodnymi rodzajami i gatunkami podłóg. Warto zastanowić się nad podstawowymi różnicami między wykładzinami, parkietami, podłogami ceramicznymi i deską barlinecką. Każda podłoga ma bowiem swoje mocne i słabe strony, dlatego też wybór zależy przede wszystkim od potrzeb nabywcy, charakteru wnętrza i warunków użytkowania posadzki.
łazienka

Łazienka dla dzieci - standard przedszkoli

Przedszkole to miejsce, gdzie nauka i zabawa przeplata się, kształtując dobre nawyki u dzieci. Ważna jest nie tylko jakość świadczonych usług edukacyjnych, lecz także wysoki standard wyposażenia placówki. Wagę dostosowania wnętrz do potrzeb małych użytkowników rozumie Sanitec KOŁO, współorganizator seminariów „Przedszkola – Architektura. Elementy wyposażenia. Edukacja”...
 
    Najlepsze projekty domów