X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły podobne
łazienka

Jaka tapeta do łazienki?

Łazienkowe ściany można zabezpieczyć przed wilgocią na różne sposoby, nie tylko glazurą. Obecnie producenci farb, tapet czy tynków mają w swojej ofercie szeroką gamę produktów odpornych na wodę oraz parę wodną.
salon

Małe zmiany, wielka różnica!

Wygląd każdego wnętrza można odmienić przy pomocy subtelnych detali. Taka opcja metamorfozy z pewnością przypadnie do gustu osobom, które pragną zmienić wystrój niewielkim nakładem finansowym. Czy będą to nowe stonowane kolory ścian, czy ekstrawagancki wzór trzeba pamiętać, że muszą współgrać z elementami wyposażenia wnętrza. To najlepsza recepta na udaną metamorfozę.
łazienka

Łazienka na poddaszu

Styl loftowy, kojarzony z szarościami, wcale nie musi ograniczać się tylkodo tego koloru. Projektanci marki Ceramstic udowadniają, że przetarty rysunek betonu, może zdobić także płytki w innych odcieniach, które, zachowując odpowiedni charakter, wprowadzają do wnętrza więcej ciepła. Kolor mocha – zwany „nową czernią”, to odpowiedź dla poszukujących możliwości stworzenia przyjaznego i klimatycznego wnętrza z zachowaniem zalet stylu industrialnego lub skandynawskiego.
 
    Najlepsze projekty domów