X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Artykuły podobne
Altana ogrodowa

Ażurowa podpora dla roślin

Pergola to obecnie bardzo popularny element małej architektury w naszych przydomowych ogrodach. Ubierając ją w piękne pnącza jesteśmy w stanie urozmaicić nawet przeciętny krajobraz. Bardzo często wykonywana jest z drewna, niestety podatnego na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Warto więc zastanowić się nad alternatywą jaką mogą się okazać ażurowe pergole Legi.
weranda

Weranda w objęciach shabby chic

Dom jest najważniejszym miejscem w życiu każdego człowieka. Tworzą go nie tylko ludzie, ale także wszystkie otaczające ich przedmioty. Niepowtarzalny klimat,piękny, ciepły i przytulny zakątek można wyczarować stawiając na wystrój w stylu shabby chic. Królują w nim wnętrza z duszą i przedmioty z historią, które czynią nasze mieszkania oazą szczęścia oraz ich otoczenie: werandy, oranżerie czy ogrodowe altany.
Hiacynty

Hiacynty

Hiacynty to jedne z najbardziej urodziwych kwiatów, jakie możemy spotkać wiosną w przydomowym ogrodzie. Należą do rodziny Hyacinthaceae. Te piękne kwiaty uprawiane były już w XVI wieku. Dzięki szerokiej palecie kolorów, wspaniałemu zapachowi i łatwości w uprawie goszczą nie tylko w ogrodach, ale także zdobią nasze domowe wnętrza.
 
    Najlepsze projekty domów