X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Sypialnie
 

Tytuł:  Sypialnia, pościel Valeron , styl barokowy
Autor:  Calvado.pl
Źródło:  Calvado.pl
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
sypialnia

Dodatki i dekoracje w stylu barokowym

Eklektycznie i na bogato – styl przeniesiony z barokowej komnaty szczególnie dobrze wypada w sypialniach. Internetowy sklep wnętrzarski Calvado.pl oferuje szeroki wybór eleganckich, wzorowanych na barokowym przepychu mebli i dodatków.
Artykuły powiązane
salon

Aranżacje wnętrz - jaki styl wybrać?

Trendy są wszechobecne, wpływają na kształt życia i codzienny nastrój. Style ewoluowały przez wieki, w zależności od okresu historycznego, nastrojów i warunków społecznych. Epoki przenikały się nawzajem, a dzięki umownym granicom zamknięto je w ramach czasowych - tzw. kierunkach.
lampy

Oświetleniowy flirt baroku z modernizmem

W dziedzinie wystroju wnętrz trwa moda na eklektyzm. Nikogo nie dziwi już mieszanie stylów aranżacyjnych, czy intrygujące zestawienia nowoczesnych materiałów z klasycznym wzornictwem. Doskonałym przykładem na połączenie najlepszych cech barokowego przepychu i finezji współczesnych projektów są eleganckie lampy z nowej kolekcji VALENCIA...
obrus

Aranżacje w stylu folklorystycznym

Misternie tkane śnieżnobiałe koronki i delikatne hafty na bawełnianych tkaninach podkreślają romantyczny styl mieszkania. Ludowe motywy, które w latach 50 i 60 cieszyły się wielką popularnością, powracają do mody. Coraz chętniej wykorzystywane jako element dekoracyjny wnętrz, nadają im lekkiego i oryginalnego klimatu. Ręcznie robione zazdrostki, delikatnie zdobione serwetki i zasłony - to produkty, jakie znajdziemy w kolekcji Country z oferty Dekorii.
 
    Najlepsze projekty domów