X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Sypialnie
 

Tytuł:  Jaka podłoga na ogrzewanie podłogowe
Autor:  Torlys
Źródło:  Torlys
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
Jaka podłoga na ogrzewanie podłogowe

Jaka podłoga na ogrzewanie podłogowe?

Liczne zalety ogrzewania podłogowego często mają wpływ na podjęcie odpowiedniej decyzji. Planując tego rodzaju ogrzewanie, należy wiedzieć, że w takim wypadku nie każdy materiał nadaje się na wykończenie podłogi. Materiał na podłogę musi być odporny na temperaturę i nie hamować ciepła. Dla miłośników drewna, dobrym rozwiązaniem są wielowarstwowe podłogi Torlys.
Artykuły powiązane
Drewniana podłoga

20 mm deski na ogrzewaniu podłogowym

Dębowa deska warstwowa Chapel In Between o grubości 20 mm przewodzi ciepło równie dobrze, co deska 15 mm. Na ogrzewaniu podłogowym można montować obie wersje produktu bez obaw o nadmierną utratę ciepła związaną z grubością drewna.
podłogi

Drewno na ogrzewaniu podłogowym - alfabet ważnych pojęć

Montaż drewna na ogrzewaniu podłogowym cieszy się dużą popularnością. Choć czynność tą najlepiej powierzyć fachowcom, warto znać podstawowe pojęcia i wymogi związane z instalacją desek na tzw. podłogówce.
wylewki anhydrytowe

Jaka posadzka na ogrzewanie podłogowe?

Coraz więcej inwestorów decyduje się na zainstalowanie ogrzewania podłogowego. Zwłaszcza tych, którzy planują budowę domu jednorodzinnego. Pragną uzyskać równomierne ogrzewanie pomieszczeń, unikając jednocześnie kaloryferów, które nie zawsze sprzyjają aranżacji wnętrz i co więcej zajmują cenną powierzchnię.
 
    Najlepsze projekty domów