X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Sypialnie
 

Tytuł:  Sypialnia w kolorach jesieni
Autor:  Calvado.pl
Źródło:  Calvado.pl
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
Sypialnia w kolorach jesieni

Sypialnia w kolorach jesieni

Przygotowując się na nadejście jesieni zmieniamy nie tylko nasza garderobę, ale także bardzo często, wystrój domu. Kupujemy utrzymane w jesiennym klimacie dodatki, wymieniamy zasłony i pościele. Jako, że astronomiczna jesień tuż tuż, podpowiadamy czego nie powinno zabraknąć w Waszej sypialni!
Artykuły powiązane
pościel

Sypialnia w kolorze lazurowym

Wypatrując wakacji i beztroskich chwil spędzanych na plaży można już teraz poczuć klimat ciepłych krajów, wprowadzając w swoją sypialnię kolor francuskiego wybrzeża… Calvado.pl rozpoczyna sezon urlopowy już dziś proponując wprowadzenie do wnętrz lazurowych tonacji.

Dekorując na nowo sypialnie i wprowadzając ją w klimat słonecznej Grecji lub też Włoch trzeba zacząć od pościeli...
pościel

Sypialnia w 5 odsłonach

Sypialnia jest miejscem relaksu, dlatego tak ważny jest nastrój, który w niej panuje. Ulubiony styl aranżacji i komfortowo wyposażone wnętrze sprzyja efektywnemu wypoczynkowi. Styliści home&you przedstawiają pięć pomysłów na modne urządzenie sypialni - wystarczy wybrać.
sypialnia

Jesienne aranżacje wnętrz: sypialnia

Wystrój sypialni można kreować zgodnie z porami roku. „Polska Złota Jesień”, to cudowna inspiracja do zaplanowania ciekawej aranżacji.
Oto kilka ciekawych przykładów elementów wyposażenia sypialni, które można kupić w popularnych sklepach sieciowych lub internetowych.
 
    Najlepsze projekty domów