X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Sypialnie, łóżka
 

Tytuł:  Burgundy w sypialni
Autor:  Beckers Designer Colour
Źródło:  Beckers Designer Colour
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
sypialnia

Radosna zabawa kolorami

Kolory potrafią odmienić wnętrze i nadać mu zupełnie nowy styl. Dobrze dobrane, oddziałują także na nasze samopoczucie, a czas spędzony w otoczeniu ulubionych barw staje się prawdziwą przyjemnością. W kolekcji odcieni Beckers Designer Colour znajdziemy wiele propozycji idealnych do dokonania kolorowej przemiany pomieszczenia. W palecie tej pojawiło się właśnie 12 nowych barw, w tym kolor roku - Burgundy i trzy kolory trendowe – Healing grey, Wasabi i Marina blue.
Artykuły powiązane
kuchnia

Apartament w fioletach – nowocześnie i glamour

Dominujący w ostatnich latach w projektowaniu wnętrz szeroko pojęty styl nowoczesny ma wiele twarzy – od minimalistycznej, przejawiającej się w prostych formach przez glamour ze złoceniami i srebrzeniami bogatych dekoracji.
salon

Modne kolory ścian 2013

Przemalowanie ścian jest najprostszą i najtańszą zmianą aranżacyjną, jaką można wykonać samodzielnie we wnętrzu. Miłośnicy designu i obowiązujących trendów, śledzą zapowiedzi i przemalowują ściany z nadejściem większych przełomów. Jakie są modne kolory ścian 2013?
salon

Biel i czerń - nie tylko zimą

Duet czerni i bieli odnajdziemy bez trudu w wiosenno-letnich kolekcjach Chanel, Chivenchy, czy Stelli McCartnej. Ten wyrazisty duet kolorystyczny nie musi się ograniczać tylko do naszej szafy – kontrasty kochają nie tylko projektanci mody.
Czerń i biel to zestawienie kolorystyczne, które możemy wykorzystać kreując oryginalną aranżację domowego wnętrza...
 
    Najlepsze projekty domów