X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Sypialnie, niebieski
 

Tytuł:  Apartament zwierciadlany
Autor:  Dwór Korona Karkonoszy
Źródło:  Dwór Korona Karkonoszy
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
sypialnia

Sypialniane trendy 2013

Każdy, kto ma już a sobą urządzanie mieszkania, dobrze wie ile czasu i energii ta czynność zajmuje. Remont i urządzanie domu mają jednak całą masę zalet. Aranżacja, wybór mebli i dodatków mogą sprawić ogromną radość zarówno paniom jak i panom. Trendy w urządzaniu wnętrz z roku na rok są coraz odważniejsze.
Artykuły powiązane
sypialnia

Sypialnia w kolorze lawendy

Kolor fioletowy powstaje z połączenia czerwieni i błękitu, a od ich proporcji zależy odcień uzyskanej barwy. Wybierając fiolet do aranżacji sypialni trzeba wiedzieć, że bardzo silnie oddziałuje na psychikę. Jasne, pastelowe odcienie koloru fioletowego działają uspokajająco, a intensywne i zdecydowane - pobudzająco. Który z nich najlepiej nadaje się do aranżacji sypialni?
akcesoria łazienkowe

Stylizowane akcesoria łazienkowe

Od dłuższego czasu modne są aranżacje łazienek stylizowanych. Ponieważ gustów jest tyle, ilu ludzi na świecie, style na jakie postawimy w łazience, również nie znają limitu. Projektanci akcesoriów łazienkowych doskonale o tym wiedzą. Wśród tysięcy propozycji, każdy może wybrać zestaw, który stanowi odwzorowanie indywidualnego smaku.
salon

Aranżacje wnętrz - jaki styl wybrać?

Trendy są wszechobecne, wpływają na kształt życia i codzienny nastrój. Style ewoluowały przez wieki, w zależności od okresu historycznego, nastrojów i warunków społecznych. Epoki przenikały się nawzajem, a dzięki umownym granicom zamknięto je w ramach czasowych - tzw. kierunkach.
 
    Najlepsze projekty domów