X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Sypialnie
 

Tytuł:  Sypialnia po zmianie aranżacji
Autor:  www.HomeStagingStudioAP.pl
Źródło:  www.homebook.pl
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salony

Home staging, czyli jak podnieść wartość mieszkania przed sprzedażą?

Rynek nieruchomości jest niezwykle konkurencyjny. Nic więc dziwnego, że szuka się sposobów na zwiększenie atrakcyjności ofert sprzedaży i wynajmu. Dla potencjalnych nabywców znaczenie ma zarówno ocena funkcjonalności, jak i walory estetyczne wnętrza. Odpowiedzią na te potrzeby jest home stagning, który pozwala dokonywać widocznych zmian w wystroju, przy wykorzystaniu niewielkich nakładów finansowych.
Artykuły powiązane
salon

Małe mieszkanie – wielki efekt

Urządzanie małego mieszkania to prawdziwy test kreatywności dla jego właścicieli. W sytuacji, gdy każdy metr kwadratowy jest na wagę złota, nieocenione okażą się aranżacyjne triki, które pozwolą mieszkać zarówno wygodnie, ale i stylowo.
pokój dziecka

Nowy pokój ucznia

Wakacje to dla dzieci okres realizowania setek pomysłów, szalonych przygód, zasłużonego wypoczynku i „ładowania akumulatorów” przed nadchodzącym rokiem szkolnym. Wakacyjna beztroska niedługo będzie musiała ustąpić miejsca szkolnym obowiązkom. Rodzicu, Twoja w tym głowa, aby powrót dziecka do szkoły uczynić ekscytującym i oczekiwanym wydarzeniem. Nic się nie bój – mamy na to sposób! Nic tak nie działa, jak zmiana aranżacji pokoju Twojej pociechy w pokój ucznia!
pokój dziecka

W świecie dziecka – powrót do szkoły

Najmłodsi wrócili już z wakacji, coraz mniej czasu spędzają na zewnątrz i przenoszą się do swoich pokoi. Wrzesień to ostatni dzwonek na przygotowanie i odświeżenie przestrzeni dla naszej pociechy. W marketach Praktiker znajdziemy wszystkie niezbędne elementy i meble do urządzenia funkcjonalnego, bezpiecznego, a przy tym przytulnego pokoju z klimatem.
 
    Najlepsze projekty domów