X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Sypialnie
 

Tytuł:  Sypialnia w stylu glamour, żakardowy amarant Fashion Collection
Autor:  Dekoral Fashion
Źródło:  Dekoral Fashion
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
sypialnia

Sposób na... Sypialnię w stylu glamour

Metamorfozę sypialni rozpocznijmy od wyboru odpowiednich barw. Aby wprowadzić do wnętrza nastrój zmysłowości, warto pomyśleć o palecie czerwieni, fioletów lub róży. To właśnie pośród nich znajdziemy wyjątkową propozycję: „żakardowy amarant” dostępny wśród kolorów farb Akrylit W Fashion Collection marki Dekoral Fashion.
Artykuły powiązane
sypialnia

Zmysłowa sypialnia w stylu new romantic

Marzy Ci się luksusowa i zmysłowa sypialnia? Jeśli tak, urządź ją w modnym stylu new romantic. W aranżowaniu eleganckiego wnętrza, pełnego namiętności, pomoże narka Dekoral Fashion.
pościel

Sypialnia w 5 odsłonach

Sypialnia jest miejscem relaksu, dlatego tak ważny jest nastrój, który w niej panuje. Ulubiony styl aranżacji i komfortowo wyposażone wnętrze sprzyja efektywnemu wypoczynkowi. Styliści home&you przedstawiają pięć pomysłów na modne urządzenie sypialni - wystarczy wybrać.
salon

Ciemny kolor we wnętrzu: fioletowy

Ciemny i wyrazisty kolor fioletowy we wnętrzu, nada mu ekskluzywny charakter i wyjątkową elegancję. Barwa powstała z połączenia dwóch podstawowych kolorów: czerwieni i niebieskiego, dlatego też doskonale prezentuje się w ich towarzystwie.
 
    Najlepsze projekty domów