X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Sypialnie
 

Tytuł:  Worki do siedzenia z kolekcji Fiesta
Autor:  Dekoria.pl
Źródło:  Dekoria.pl
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
fotel

Fotele, worki, pufy i inne siedziska

Z oparciem czy bez, drewniane, plastikowe, wygodne mniej lub bardziej – krzesło. Jest z nami od zarania dziejów. Nierzadko, obok swojego praktycznego zastosowania, traktowane jest jako estetyczna ozdoba wnętrza lub nawet dzieło sztuki. Czy jego pozycja jest na tyle mocna, że nic nie może go zastąpić? Spróbujmy znaleźć jakąś alternatywę.

Zdecydowaną ozdobą gustownego salonu, urządzonego w klasycznym klimacie, będą wykonane z niezwykłą precyzją, wygodne fotele o tradycyjnej linii, które możemy znaleźć w ofercie Dekoria.pl...
Artykuły powiązane
meble do salonu

Wnętrza ubrane w dżins

Dżinsowe meble i dodatki? Dlaczego nie! Dżins w wielkim stylu powraca do łask miłośników mody, a stylizacje w wersji denim proponuje chyba każde kobiece czasopismo. Nic więc dziwnego, że materiał ten wkradł się do naszych wnętrz i czuje się w nich wyjątkowo dobrze. Dżinsowe krzesła, fotele, pufy, a nawet obrazy pomogą odmienić domowe wnętrza!
fotel

Powrót secesji do wnętrz

Chociaż triumfy święciła w latach 1890 – 1910, inspirowane nią aranżacje zachwycają dziś lekkością i finezyjnym wzornictwem. Powrót tej stylistyki to wynik tęsknoty za oryginalną, czerpiącą z natury dekoracyjnością, tak różną od współczesnych, minimalistycznych trendów.
fotel

Design z bielą w tle

Biel królująca we wnętrzach to zasługa wpływu minimalistycznych trendów. Jednak wbrew pozorom – możliwości aranżacyjne tego koloru są ogromne! Jest świetnym tłem, ale doskonale sprawdzi się też jako dominująca barwa mebli lub dekoracji.
 
    Najlepsze projekty domów