X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Łazienki
 

Tytuł:  Betonowe elementy w łazience
Autor:  Morgan&Möller
Źródło:  Morgan&Möller
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
dekoracje ścienne

Kolor na mur beton

Proste, surowe wnętrze nie musi kojarzyć się jedynie z odcieniami szarości. Triki architektoniczne pozwalają ożywić pomieszczenie nawet wykończone dużymi betonowymi płytami. Kolorowe dekory strukturalne i akcesoria rozświetlą powierzchnię intensywnymi barwami.
Artykuły powiązane
salon

Beton, drewno czy ceramika? Industrialne wnętrze

Tęsknimy za niebanalnymi wnętrzami o surowej i bezkompromisowej stylistyce. Jasne i proste wnętrza skandynawskie oraz industrialne i pofabryczne przestrzenie wykorzystują naturalne możliwości aranżacyjne.
łazienka

Łazienka pełna dobrych emocji

Rozpoczynamy i kończymy w niej dzień. Podobnie jak sypialnia – jest naszym azylem w domu przed rodzinnym zgiełkiem. To właśnie tam często powstają najlepsze pomysły. Dlatego też jej aranżacja i wystrój powinny nie tylko motywować do działania, ale i relaksować wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebujemy.
salon

Beton we wnętrzu

Beton jako element aranżacji wnętrz to rozwiązanie mało popularne w Polsce. Materiał wciąż kojarzy się z budownictwem modułowym (wielka płyta i słynne kostki mieszkalne). Metody wykończenia tych obiektów w latach 80 pozostawiały wiele do życzenia.
 
    Najlepsze projekty domów