X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Łazienki, ceramika łazienkowa
 

Tytuł:  Kolekcja płytek Loft marki Ceramstic
Autor:  Ceramstic
Źródło:  Ceramstic
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
łazienka

Łazienka pełna dobrych emocji

Rozpoczynamy i kończymy w niej dzień. Podobnie jak sypialnia – jest naszym azylem w domu przed rodzinnym zgiełkiem. To właśnie tam często powstają najlepsze pomysły. Dlatego też jej aranżacja i wystrój powinny nie tylko motywować do działania, ale i relaksować wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebujemy.
Artykuły powiązane
łazienka

Moc dekoru – odmień wnętrze i podkreśl jego wyjątkowość

Eleganckie, delikatne i kobiece, a może nowoczesne i etno? Dzięki dekorom stonowane wnętrze nabiera charakteru. Poziomy lub pionowy pas dekoracyjnych płytek, wykończenie wokół umywalki lub obramowanie lustra potrafią odnowić aranżację pomieszczenia. Jak uzyskać najlepszy efekt, wykorzystując urok dekorów – radzi stylista marki Ceramstic.
łazienka

Nie bój się kolorów – barwy rządzą we wnętrzach

Wybór płytek to przeważnie twardy orzech do zgryzienia. Próbujemy sobie wyobrazić naszą łazienkę lub kuchnię i ocenić, czy dany kolor lub rozmiar płytek będzie odpowiedni. Zazwyczaj jesteśmy bardzo zachowawczy i decydujemy się na uniwersalne, klasyczne barwy, jak beże i brązy.
łazienka

Sielsko-anielskie klimaty w Twojej łazience

Spokój, harmonia, barwy ziemi, ornamenty ze świata natury z pewnością wprowadzą sielski klimat do domowego wnętrza. Kojące zmysły łagodne barwy i zaczerpnięte ze świata natury ornamenty pozwolą stworzyć w każdej łazience przestrzeń, do jakiej chętnie uciekamy zmęczeni zgiełkiem miasta.
 
    Najlepsze projekty domów