X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Łazienki, ceramika łazienkowa
 

Tytuł:  Baterie retro Beya
Autor:  Kuchinox
Źródło:  Kuchinox
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
łazienki

Łazienka retro glamour

Łazienki w stylu retro glamour to hit pośród osób, które lubią styl vintage, ale równocześnie charakter innych pomieszczeń nie pozwala im oderwać „łazienki od rzeczywistości”. Urządzone są najczęściej w połączeniu stylizowanych na wiekowe materiałów, jak cegła czy kamień oraz nowoczesnego wyposażenia dodatkowego, które charakterem nawiązuje jednak do stylu retro, jak pralki, armatura czy elementy prysznicowe. Podpowiadamy, jak dobrać elementy wyposażenia, żeby idealnie dopełniały charakter wnętrza retro glamour.
Artykuły powiązane
łazienka

Łazienka glamour czy mat?

Wystrój łazienki, jak wszystkie inne pomieszczenia w domu, oddaje charakter właściciela. Czasami trudno jednak zdecydować się na konkretne rozwiązania. W pierwszej kolejności trzeba więc odpowiedzieć na pytanie: czy bliższa jest nam sprzyjająca wyciszeniu naturalność i prostota, czy może wolimy, by łazienka przypominała ekskluzywny salon kąpielowy?
łazienka

Jak urządzić toaletę?

O urządzaniu łazienek napisano już wiele. Jednak wciąż niewiele się pisze o toaletach, z których przecież tak często się korzysta.
Problem jest tutaj o tyle duży, że przestrzenie przeznaczone na toalety są niezwykle małe i ciężko mówić tutaj o wielkim projektowaniu łazienki. Krótko mówiąc, urządzając toaletę liczy się nie tyle pomysłowość, ile wiedza o możliwościach urządzenia tak ograniczonych wnętrz.
ceramika łazienkowa

Meble łazienkowe inspirowane naturą

Łazienka to często jedyne miejsce w domu, w którym mamy chwilę tylko dla siebie. Jest to przestrzeń, która ma być nie tylko funkcjonalna, ale także powinna służyć wypoczynkowi. A podobno najlepszy relaks to ten na łonie natury.
 
    Najlepsze projekty domów