X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Łazienki
 

Tytuł:  Esy floresy i zabawa geometrią w łazience
Autor:  Ceramstic
Źródło:  Ceramstic
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
łazienka

Esy-floresy i zabawa geometrią

Czy można w stylowy sposób wprowadzić element zaskoczenia do wnętrza urządzonego w klasycznej czerni i bieli? Nowe płytki ceramiczne dekoracyjne z kolekcji Opp! marki Ceramstic umożliwiają to każdemu miłośnikowi odważnego designu, patrzącemu na świat z lekkim przymrużeniem oka. Czerwone akcenty stworzą kolorystyczne przełamanie, a geometryczne wzory, które można łączyć na różne sposoby, umożliwią nadanie indywidualnego i oryginalnego charakteru kuchni czy łazience.
Artykuły powiązane
łazienka

Mniej znaczy więcej – łazienka zrobiona na szaro

Zastanawiając się nad wyborem kolorystyki łazienki, warto rozważyć odcienie szarości. Mogą one grać pierwsze skrzypce w aranżacji, jak również stanowić tło wydobywające piękno bardziej wyrazistych elementów wystroju. Eksperci marki Ceramstic radzą, jak wykorzystać zalety szarości urządzając własną łazienkę.
łazienka

Łazienka w stylu marynistycznym

CERAMSTIC przesyła pocztówkę znad morza – kolekcja płytek ceramicznych Realle zabiera nas na spacer piaszczystą plażą w leniwe, letnie popołudnie. Urządzona w marynarskiej estetyce łazienka pozwoli poczuć się jak na wakacjach i sprawi, że cząstka lata zostanie w naszym wnętrzu przez cały rok.
hall

Różne oblicza wysokiej jakości gresu

Jaka okładzina stanowi najlepsze połączenie oryginalnej estetyki oraz niezawodności użytkowania? Eksperci są w tej kwestii zgodni – płytki gresowe. Pod warunkiem oczywiście, że zostaną położone przy użyciu odpowiednich produktów. Fachowcy z Grupy Vinderen, do której należą marki Ceramstic (pokrycia podłogowe i ścienne) oraz Rotberg (innowacyjna chemia budowlana) przekonują, że aby osiągnąć optymalne efekty jedno musi iść w parze z drugim.
 
    Najlepsze projekty domów