X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
Artykuły podobne
łazienka

Łazienka tradycyjna, czy nowoczesna?

Tradycyjne, owalne kształty czy nowoczesna geometria i minimalizm? Aranżacja łazienki powinna być nie tylko funkcjonalna, ale też ściśle współgrać z gustem użytkowników. Przed podjęciem decyzji o jej wystroju, warto zastanowić się jaka stylistyka jest nam najbliższa...
łazienka

Jak urządzić toaletę?

O urządzaniu łazienek napisano już wiele. Jednak wciąż niewiele się pisze o toaletach, z których przecież tak często się korzysta.
Problem jest tutaj o tyle duży, że przestrzenie przeznaczone na toalety są niezwykle małe i ciężko mówić tutaj o wielkim projektowaniu łazienki. Krótko mówiąc, urządzając toaletę liczy się nie tyle pomysłowość, ile wiedza o możliwościach urządzenia tak ograniczonych wnętrz.
łazienka

Łazienka dla osób niepełnosprawnych

Komfort to z pewnością najważniejsza rzecz, jaką powinno zapewnić nam współczesne wnętrze domu lub mieszkania. Dotyczy to w szczególności łazienki, która powinna być funkcjonalna. Mając na uwadze fakt, że nasze społeczeństwo jest coraz starsze, na znaczeniu zyskują elementy organizacji przestrzeni i wyposażenia, zapewniające łatwość i wygodę użytkowania osobom z różnego rodzaju ograniczeniami ruchowymi.
 
    Najlepsze projekty domów