X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
Artykuły podobne
łazienka

Aranżacja i wyposażenie łazienki

Łazienki to pomieszczenia, które dotąd w Polsce nie uzyskały statusu salonowego i należą raczej do mniejszych pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Coraz częściej stanowią osobne pomieszczenie z WC – to bardzo pozytywne zjawisko. Każdą łazienkę, małą lub dużą, można urządzić tak, aby stała się czymś więcej, niż pomieszczeniem koniecznym do utrzymania codziennej higieny.
Dwie barwy glazury ciemniejsza Apricot i jaśniejsza Pastel

Delicato, czyli rzymskie wakacje

Okres urlopowy już w pełni. Słoneczne wspomnienia z wakacji będziemy chcieli zatrzymać w pamięci jeszcze na długo. Możemy je również urzeczywistnić, urządzając w swojej łazience słoneczny zakątek pełen włoskiego charakteru. Dzięki temu atmosfera wakacji nie opuści nas przez cały rok.
łazienka

Odrobina luksusu w łazience, czyli wyposażamy łazienkę w telewizor i sprzęt audio

Nowocześnie urządzona łazienka to już nie tylko piękne, modne płytki, najwyższego gatunku armatura i ceramika łazienkowa, aranżacja przestrzeni zgodna z ostatnimi trendami. Nowoczesną łazienkę możemy wyposażyć także w różnego rodzaju gadżety i nowinki technologiczne. Dzięki temu staje się ona wyjątkowym miejscem w domu, w którego zaciszu możemy posłuchać ulubionej muzyki czy obejrzeć wiadomości lub ulubiony serial podczas codziennych czynności higienicznych czy w czasie wieczornego relaksu.
 
    Najlepsze projekty domów