X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
Artykuły podobne
kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe - orzeźwienie w upalny dzień

Latem jest tyle rzeczy do zrobienia! Wyjazd do lasu, uprawianie sportu lub spacer po pięknej okolicy. W upalne dni szczególnie zależy nam na komfortowym samopoczuciu. Marka KOŁO poleca serię kabin prysznicowych Niven, w których nabierzemy sił witalnych albo zrelaksujemy się po intensywnym dniu pełnym wrażeń.

Lato to najbardziej energetyczna pora roku, ale też najcieplejsza. Wygrzewanie się na plaży lub wycieczki rowerowe są wspaniałą zabawą...
kabina prysznicowa

Kabina asymetryczna „walk-in” Soul

Nowoczesna stylistyka, lekka i oszczędna forma oraz przemyślane rozwiązania techniczne – tak w skrócie można opisać nową linię kabin prysznicowych Soul, które niedawno zostały wprowadzone na rynek przez firmę Aquaform.

Seria łączy w sobie ciekawe wzornictwo z najwyższą jakością wykonania i funkcjonalnością. Oprócz atrakcyjnego designu producent postawił na wygodę użytkowania, m.in. prosty montaż i łatwość utrzymania w czystości.
łazienka

Kompleksowo urządzona łazienka

Ontario to nowa, spójna koncepcja wyposażenia łazienki proponowana przez markę Tiger. W kolekcji dostępne są: meble, umywalki, blaty podumywalkowe, lustra, baterie, akcesoria, brodziki oraz kabiny prysznicowe. Produkty charakteryzuje nowoczesna, świeża stylistyka.
 
    Najlepsze projekty domów