X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Dekoracja stołu
 

Tytuł:  Świąteczna dekoracja stołu
Autor:  Praktiker
Źródło:  Praktiker
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
dekoracje świąteczne

Dom w świątecznej oprawie

Tradycyjne motywy, szlachetne kolory luz zaskakujące formy – to cechy świątecznych dekoracji ze specjalnej kolekcji marketów Praktiker. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie – zarówno tradycjonaliści, jak i ci, który lubią niekonwencjonalne rozwiązania.
Artykuły powiązane
dekoracje śiąteczne

Dekorowanie domu na święta

Dekorowanie domu należy do przyjemniejszych przedświątecznych czynności. Im wcześniej się tym zajmiemy, tym więcej radości przyniesie nam ozdabianie zarówno choinki, ogrodu, jak i wnętrza. Poniżej porady stylisty o najnowszych trendach w dekoracjach świątecznych.

Pewnie nie każdy z nas wie, że pewne ozdoby świąteczne mają bogatą symbolikę i długą tradycję. Do nich należą jabłka, które nawiązują do biblijnego drzewa - rajskiej jabłoni.
dekoracje świąteczne

Modne wnętrza na Święta

Choć za oknami panuje jeszcze jesień, to większości z nas udziela się przedświąteczna atmosfera. Powoli planujemy bożonarodzeniowe wydatki oraz prezenty. Coraz częściej też zastanawiamy się, jak przystroić dom na święta?
Na początek warto zasięgnąć rady eksperta: Obecny sezon we wnętrzach nadal zdominowany jest przez prostotę.
dekoracje świąteczne

Dom w świątecznym nastroju

Święta tuż-tuż… Już teraz zaproś je do wnętrza i stwórz uroczysty klimat, w którym Ty i Twoi bliscy w pełni poczujecie świąteczną atmosferę. Wielu osobom nie wystarcza już tylko ubranie tradycyjnej choinki, dlatego stylistka firmy Praktiker podpowie, jak można przygotować wnętrze, aby jego wystrój potęgował świąteczną, rodzinną atmosferę, a jednocześnie odpowiadał aktualnym trendom.
 
    Najlepsze projekty domów