X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Dekoracja stołu
 

Tytuł:  Dekoracja świąteczna, kompozycja z poinsecji
Autor:  Stars for Europe
Źródło:  Sigma International (Poland) Ltd. Sp. z o.o.
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
dekoracja świąteczna

Dekoracje świąteczne z gwiazdą betlejemską

Wydarzenia jednoczą ludzi. Kwiatowe dekoracje idealnie pasują na szczególne okazje, nadają świąteczną atmosferę i tworzą podniosły nastrój. Zimą, zarówno pojedyncze poinsecje, jak i utworzone z nich aranżacje oraz efektowne ozdoby stołu, stanowią właściwą dekorację uroczystości.
Artykuły powiązane
dekoracja świąteczna

Odświętne dekoracje kwiatowe w restauracjach

Dobra restauracja lub firma cateringowa nie tylko słynie z wyśmienitego jedzenia. Goście oczekują czegoś więcej niż tylko wspaniałej zabawy. Oprócz zaspakajania apetytu, właściciele powinni zadbać o panujący nastrój i komfort miejsca. Dobra atmosfera w restauracji jest źródłem sukcesu a dekoracje kwiatowe odgrywają w niej niezwykle ważną rolę. W zależności od pory roku tworzą miły i przyjemny klimat.
Dekoracje świąteczne

Świąteczne inspiracje z poinsecją w roli głównej

Z myślą o nadchodzących świętach organizacja Stars for Europe, zrzeszająca producentów gwiazdy betlejemskiej, przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej, przygotowała w Instytucie Sztuki Współczesnej w Londynie wystawę z kompozycjami bożonarodzeniowymi z gwiazdą betlejemską.
dekoracje

Poinsecja - roślina o niezwykłych walorach dekoracyjnych

W trakcie eleganckiego obiadu czy lunchu odpowiednia dekoracja stołu stworzy odpowiednią atmosferę. Poinsecje idealnie wpisują się w charakter każdej uroczystości. Szczególnie dobrze prezentują się na odświętnie nakrytych stołach.
 
    Najlepsze projekty domów